žena v práci

Piatok, na ktorý mnohé čakáme, je konečnu tu a ani to tak dlho netrvalo. Po pracovnom týždni budú viaceré znamenia unavené a preto si musia dopriať oddych. Horoskop však praje nezadaným, ktoré môžu stretnúť niekoho veľmi zaujímavého a príjemného. Aký deň dnes čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnes sa ti podarí zorganizovať veľmi príjemné stretnutie a hviezdy budú priať aj nezadaným. V práci môžeš byť veľmi nápaditá, čo bude mať vplyv nielen na dnešné úlohy, ale aj tie do budúcna. Popoludnie alebo večer ti môže priniesť veľmi príjemné chvíle so svojou polovičkou. Užívaj si ich, obzvlášť v dnešný piatok.

Býk

Dávaj si väčší pozor na to, čo povieš, mohlo by to spôsobiť druhej strane isté nepohodlie. Týka sa to nielen tvojho partnera, ale i blízkeho okolia. V pracovnej oblasti vládne akási nespokojnosť. Je možné, že nie si stotožnená so svojou aktuálnou prácou. Momentálne však nie sú iné príležitosti, preto buď trpezlivá.

Žena premýšľa, nebaví ju jej práca
zdroj: Pexels/Polina Zimmerman

Blíženci

Mesiac ti vo vzťahu naďalej prináša nejaké problémy. Počúvať by si mala o čosi viac to, čo ti tvoj partner rozpráva. Rovnako by ste mali viesť otvorenú diskusiu aj o nedorozumeniach. V práci nerada prijímaš úlohy, o ktoré nemáš záujem, avšak horoskop hovorí, že tvoja vôľa ťa privedie na vrchol. Večer si dopraj príjemné stretnutie s priateľmi.

Rak

Tie, ktoré uzatvárajú nový vzťah alebo sa zamýšľajú nad manželstvom by mali mať na pamäti, že svoju minulosť musia mať úplne vysporiadanú. V prípade, že tvoja pracovná zmluva končí, je možné, že budeš chcieť zmenu a zaoberať sa niečím iným ako doposiaľ. Poriadne si to premysli, no hviezdy sú ti v tomto smere naklonené. Nemáš čo stratiť, práve naopak.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop