žena

Strelec

Tento týždeň vstúpi planéta Mars do tvojho znamenia a je pripravená priniesť ti príjemnú dávku energie. Očakávaj preto, že budeš bojovnejšia ako kedykoľvek inokedy. Týždenný horoskop hovorí, že zastaviť ťa bude naozaj náročné, nakoľko aj Merkúr ti dá príležitosti, ktoré si nesmieš nechať ujsť. Pozor si dávaj na nervóznejší Mesiac medzi utorkom a stredou.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Kozorožec

Vo všeobecnosti ti november dáva viacero skvelých prekvapení a pokiaľ ešte k tebe neprišli, toto by mohol byť ten správny týždeň. Jupiter a Saturn vytvorili šťastné spojenectvo, ktoré ti pomôže dosiahnuť tvoje ciele. Chvíľu potrvá, aby si sa dostala do cieľa, no nemaj strach čakať, pretože už čoskoro bude možné okúsiť trochu víťazstva.

Medzi tvoje šťastné dni patrí utorok a streda.

žena v klobúku
zdroj: Pexels/Eddson Lens

Vodnár

Tento týždeň bude planéta Mars konečne opäť aktívna v tvoj prospech. Od piatku budeš môcť opäť nabrať silu a energiu, pričom krásna Venuša na tvojej strane ti prinesie veľa šťastia v oblasti pocitov. Pondelok bude pre teba vyslovene romantický, nakoľko je Mesiac v spojení s tvojím znamením. V sobotu a nedeľu môže dôjsť neočakávaným udalostiam.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, sobota a nedeľa.

Ryby

Týždenný horoskop hovorí, že počas najbližších dní urobí planéta Mars nepriaznivý prechod cez tvoje znamenie, čo by ti mohlo priniesť trochu viac stresu a únavy. Medzitým si však budeš môcť užiť dva dni šťastného Mesiaca v spojení počas utorka a stredy. Merkúr prináša v práci ešte niekoľko nečakaných udalostí, no vďaka priazni Jupitera a Saturna bude dlhodobé víťazstvo tvoje.

Šťastné dni sú pre teba utorok a streda.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop