žena

Lev

Priprav sa na to, že tvoj týždeň začne vcelku náročným pondelkom, nakoľko sa Mesiac bude nachádzať v opozícii s tvojím znamením. Veci sa však postupne zlepšia a už vo štvrtok a piatok sa môžeš spoľahnúť na pekný a šťastný Mesiac. Od piatku sa aj Mars vráti do tvojho znamenia a ukončí obdobie veľkého stresu, ktorý si pociťovala najviac v oblasti práce. Nenájdeš hneď všetky riešenia, ale konečne budeš mať energiu na riešenie problémov.

Tvojím šťastným dňom je piatok.

Panna

Týždenný horoskop hovorí, že Merkúr sa nachádza voči tvojmu znameniu v nevýhodnej polohe a môže ti spôsobovať problémy alebo akési spomalenie na pracovnom poli. Pozor si daj na nervózne dni v utorok a stredu, kedy bude aj Mesiac v opozícii. Od piatku sa ti Mars obráti chrbtom, čo prinesie trochu viac únavy. Budeš sa cítiť bez energie a v strese.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Žena relaxuje v sieti
zdroj: Unsplash/Marek Rucinski

Váhy

Pre tvoje znamenie pokračuje veľmi šťastné obdobie, najmä pokiaľ ide o pocity. Venuša ti dáva lásku a vášeň, zatiaľ čo od piatku sa planéta Mars postará o novú pozitívnu energiu. Využiť ju môžeš na svoje nové plány. Merkúr sľubuje, že ťa prinúti stretnúť tých správnych spojencov a príležitosti na dosiahnutie dôležitého cieľa budú na dosah.

Medzi tvoje šťastné dni patrí streda, štvrtok a piatok.

Škorpión

Počas najbližších dní zostane planéta Mars v tvojom znamení. Potrvá to do piatku a poskytne ti veľa pozitívnej energie. S Jupiterom v opozícii však môžeš nájsť na svojej profesionálnej ceste nejaké prekážky a na dosiahnutie svojich cieľov si budeš musieť počkať. Čeliť môžeš nečakanej udalosti tým najlepším spôsobom.

Šťastné dni očakávaj v utorok, stredu a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop