žena

Predposledný novembrový týždeň prináša niektorým znameniam viac šťastných chvíľ, iným zas menej. Niekoho potrápi únava, stres alebo napätie v láske, iného zas na pracovnom poli. Čo hovorí týždenný horoskop o tvojich nastávajúcich jesenných dňoch?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Počas tohto novembrového týždňa bude planéta Mars opäť aktívna v tvoj prospech. Je pripravená poskytnúť ti krásnu energiu, ktorú by si mala využiť naplno. Venuša však zostáva naďalej v opozícii a postará sa o prudké hádky s tvojím partnerom. Dávaj si pozor, aby si nepovedala niečo, čo by si mohla ľutovať.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že počas nastávajúcich dní si budeš môcť konečne vydýchnuť. Posledné obdobie bolo pre teba viac náročné a stresujúce, no teraz prestáva byť Merkúr v opozícii voči tvojmu znameniu. Načerpať  bude možné stratenú energiu. Dobré správy k tebe prídu aj v profesionálnej oblasti, a to vďaka Jupiteru.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

žena práca
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Blíženci

Počas tohto týždňa sa planéta Mars dostane do opozície voči tvojmu znameniu a dosiahne planétu Merkúr. Začne tak pre teba náročné obdobie, v ktorom budeš pociťovať stres a únavu. Diať sa tak bude predovšetkým v pracovnej oblasti. Spoľahnúť sa však môžeš na krásnu a priaznivú Venušu, ktorá ti poskytne blízkosť špeciálnej osoby. Pozor si dávaj na nervózne dni, ktoré prídu v utorok a stredu.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Rak

Pre tvoje znamenie pokračuje dosť komplikované obdobie, najmä čo sa pocitov týka. Nepriaznivý prechod Venuše v znamení Váh vyvoláva v tvojom vzťahovom živote napätie a nespokojnosť. Nedrž všetko v sebe a pamätaj, že dialóg je vždy riešením. Pokiaľ chceš problémy riešiť, zameraj sa na utorok alebo víkend.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop