žena

Pred nami je predposledný májový týždeň, ktorý bude pre niekoho veľmi priaznivý a pozitívny. Týždenný horoskop však hovorí, že niektoré znamenia sa musia pripraviť na náročnejšie obdobie. Vo všetkých prípadoch sa to bude týkať predovšetkým lásky a profesionálnej sféry. Čo prajú hviezdy počas nastávajúcich dní práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň bude Venuša opäť aktívna vo tvoj prospech. Planéta lásky sa na teba usmieva do piatka. Do tohto dňa nebude núdza o príjemné prekvapenia, najmä pre tie, ktoré sú single. Týždenný horoskop však upozorňuje, aby si si dávala pozor na pomerne tlmenú prvú časť týždňa. Pôjde predovšetkým o pondelok, kedy bude Mesiac v opozícii. Môžeš sa cítiť obzvlášť nervózna a pripravená strieľať za nič.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Býk

Počas tohto májového týždňa sa môžeš spoľahnúť na konjunkciu Venuše, ktorá ti bude až do piatku dodávať veľa šťastia v oblasti pocitov. Merkúr, tiež v konjunkcii, ti prinesie dobré správy v oblasti práce. Aj planéta Jupiter zostane v tvojom znamení až do nedele. Pozor si však dávaj na nervózne dni, kedy bude Mesiac v opozícii. Týka sa to utorka a stredy.

Tvoj šťastný deň je nedeľa.

Nový začiatok po rozchode
zdroj: Unsplash/Daniel Monteiro

Blíženci

Tento týždeň pre teba začína nová éra. Jupiter vstúpi do tvojho znamenia a je pripravený poskytnúť ti v nasledujúcich dňoch veľa uspokojenia, najmä v profesionálnej oblasti. Od piatku vstúpi do tvojho znamenia aj Venuša a čaká ťa láska, ktorá v poslednej dobe nebola obzvlášť elektrizujúca. Prinesie ti krásne a veľké emócie.

Šťastné dni očakávaj v stredu, piatok a sobotu.

Rak

Ty sa až do piatku môžeš spoľahnúť na krásnu a priaznivú Venušu, ktorá bude aktívna vo tvoj prospech. Prinesie si veľa šťastia v oblasti lásky. Pokiaľ si single, na nič nečakaj, pretože ti bude skutočne veľmi ťažké odolať. Utorok a streda sú obzvlášť šťastné dni, plné emócií, kedy bude na tvojej strane aj Mesiac. Niektoré nepredvídané udalosti by mohli nastať v nedeľu, keď bude Mesiac v opozícii.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, utorok a streda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop