žena vianoce

Pred nami je predposledný týždeň v tomto roku. Týždenný horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia bude o niečo viac náročnejší a prinesie stres alebo nervozitu. Hrozia dokonca aj hádky vo vzťahu a v najhorších prípadoch aj väčšie krízy. Čo prinesú nastávajúce dni práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň sa postará planéta Merkúr o to, aby ti poskytla viac priestoru na oddych a relax. Týka sa to predovšetkým profesionálnej oblasti, najmä, ak si v tomto smere mala akési obavy. Obzvlášť šťastné dni ťa čakajú počas stredy a štvrtka, kedy sa budeš môcť spoľahnúť na krásny Mesiac v spojení, čo ti dodá nezabudnuteľné emócie.

Medzi tvoj šťastné dni patria streda a štvrtok.

Býk

Planéta lásky bude aj počas tohto týždňa v opozícii voči tvojmu znameniu, čo môže viesť k zvýrazneniu konfliktov vo vzťahovom živote. Pokiaľ by si sa rada so svojou polovičkou o týchto problémoch pozhovárala, týždenný horoskop radí zamerať sa na piatok alebo sobotu. Počas týchto dní bude Mesiac v spojení s tvojím znamením a môže vám pomôcť navzájom sa pochopiť. Dobré správy by mohli prísť do pracovnej oblasti začiatkom týždňa.

Tvoje šťastné dni sú piatok a sobota.

dievča s okuliarmi čítala horoskop
zdroj: Unsplash/Tyler Nix

Blíženci

Pokiaľ tento týždeň očakávaš nejakú dôležitú odpoveď v pracovnej oblasti, budeš si musieť ešte počkať. Mars, ktorý je v opozícii voči tvojmu znameniu, riskuje, že sa môžeš cítiť obzvlášť vystresovane. Využi víkend, keď sa Mesiac dostane do tvojho znamenia a dopraj si zaslúžený relax či chvíle strávené so svojimi najbližšími.

Šťastné dni sú pre teba tie víkendové.

Rak

Tvoj týždeň bude vcelku priaznivý. Aj samotné hviezdy sú pripravené poskytnúť ti oddych počas tohtoročných sviatkov vianočných. Mala by si to využiť na načerpanie energie, pretože január 2024 bude pre teba dosť stresujúci. Venuša ti je aj naďalej naklonená a tvoj vzťahový život je taktiež chránený hviezdami. Šťastný Mesiac ti bude svietiť v pondelok, utorok a piatok. Nervózny bude medzi stredou a štvrtkom.

Šťastné dni očakávaj v pondelok, utorok a v piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop