Unsplash/Lauren Richmond

Plachí muži. Možno to vyznieva ako nezmysel, no naozaj sa takí nájdu. Hanbia sa, boja sa urobiť prvý krok a na rande ich musíš pozvať ty.

Tí najhanblivejší chlapi sa narodili v týchto znameniach.

Rak

Tento muž je veľmi nežný a potrebuje veľa pozornosti. Vo vzťahovej oblasti sa mu nedarí, pretože sa ženy bojí osloviť. Pokiaľ ho chceš, mala by si ho zbaliť ty, inak sa prvého kroku nedočkáš. Keď o teba prejaví záujem, vyhrala si. Je to dobrý muž, ktorý sa vie postarať o rodinu. Taktiež je výhodou, že keď s ním začneš chodiť, bude ti už navždy verný.

Ryby

Citlivý chlap v znamení Ryby tiež patrí medzi tých plachých. Nie je slabý, nebojí sa o ženu bojovať, no má strach z prvého kroku. Celou dušou je romantik, preto si myslí, že by ho nejaká vysmiala, ak by ukázal svoju pravú stránku. Pokiaľ ho však zbalíš a začneš s ním chodiť, nemusíš sa ničoho báť. Zahrnie ťa šťastím, vždy ťa vypočuje a bude sa k tebe správať veľmi láskavo.

Škorpión

Prekvapená? Veríme, že áno. Na muža Škorpióna moc plachosť nepasuje, no vo svojej podstate taký je. Dokáže sa skutočne otvoriť iba pred ľuďmi, ktorých dokonale pozná. Keď sa má zoznámiť s nejakou ženou, nebodaj potenciálnou partnerkou, nevie ani povedať ucelenú vetu. Bojí sa, že by pre ňu nebol dosť zaujímavý. Keď s ním už budeš vo vzťahu, všetko sa zmení. Mala by si byť trpezlivá, chvíľu to bude trvať, ale otvorí sa ti.

Kozorožec

Už od prvého momentu pôsobí Kozorožec veľmi utiahnuto a hanblivo. Má to v sebe, preto sa tým netají. Bojí sa urobiť prvý krok a nebyť všetkých odvážnych žien, doteraz by bol single a možno aj bez intímnych skúseností. Avšak, začni s ním chodiť. Uvidíš, že sa postupom času oťuká a stane sa z neho najzaujímavejší muž, s ktorým si doteraz randila.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy