žena

Strelec

Týždenný horoskop ťa vidí počas najbližších dní ako miláčika hviezd. Je však veľmi dôležité, aby si si zvolila cieľ, ktorý chceš dosiahnuť v tejto krásnej jari plnej ovocia, ktoré čaká len na zber. Diať sa tak bude v tvojom verejnom, ale i súkromnom živote. Priprav sa na vzácny okamih, ktorý môžeš využiť aj na ambiciózne projekty, pokiaľ o nich budeš mať záujem.

Medzi tvoje šťastné dni patrí utorok, streda a piatok.

Kozorožec

Budúco-týždňové hviezdy ťa vidia ako netrpezlivú a nervóznu. Deje sa tak, nakoľko si sa istý čas snažila o nejaký cieľ, ktorý stále nemôžeš dosiahnuť. Jednoducho povedané, neakceptuješ skutočnosť, že termíny sa neustále predlžujú. Nestrácaj nadšenie, pokiaľ vec, na ktorej pracuješ, stojí za to. Skús vydržať, pretože nepotrvá dlho a prídu potvrdenia, ktoré chceš počuť. Nevzdávaj sa a zotrvaj na tejto ceste k svojmu cieľu už len krátky čas.

Tvoj šťastný deň je nedeľa.

žena
zdroj: Pexels/Dennis Leinarts

Vodnár

Tvojmu znameniu tečie krásny prameň. Prichádza k tebe dobrá energia, nadšenie, nové nápady a túžby. Si v pokušení spôsobiť revolúciu a zmeniť všetko vo svojom živote. Ak si myslíš, že na to máš dostatočný základ, dokonca aj konkrétny, nestanovuj si hranice. Je to čas veľkej kreativity, preto premýšľaj slobodne a môžeš naraziť na cenné poznatky.

Šťastné dni očakávaj v stredu, štvrtok a piatok.

Ryby

Počas tohto týždňa si aj naďalej chránená mocným Marsom, ktorý ťa tlačí vpred v tvojich iniciatívach. Je to najmä práca, ktorá z toho profituje. Konečne zídeš z cesty a tvoj nová vynaliezavosť nezostane bez povšimnutia šéfov, kolegov, spolupracovníkov a zákazníkov. Pokračuj v tom, pretože o príležitosti nie je núdza.

Tvoje šťastné dni sú utorok, štvrtok a piatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop