žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Tvoj týždeň začína vyslovene nervóznym pondelkom, počas ktorého bude Mesiac v opozícii. V práci ťa môžu stretnúť neočakávané udalosti. Šťastný Mesiac ti však zasvieti vo štvrtok a v piatok. V láske sa môžeš spoľahnúť na ochranu Venuše, ktorá zaručuje spoluúčasť a pochopenie vo vzťahovom živote. Merkúr v nepriaznivej pozícii by mohol priniesť určité spomalenie v tvojich projektoch.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Kozorožec

Tento týždeň môžeš počítať so superšťastným Mesiacom v konjunkcii a to počas utorka a stredy. Prísť k tebe môžu dôležité správy týkajúce sa práce. Do polovice marca dostaneš dôležité zadosťučinenie, ak ešte neprišlo v predchádzajúcich týždňoch. Týždenný horoskop hovorí, že konečne nastal čas zožať plody tvojej tvrdej práce.

Tvoje šťastné dni sú utorok a streda.

Intuíciu
zdroj: Unsplash/ Darius Bashar

Vodnár

Mars a Venuša pokračujú vo svojom tranzite v tvojom znamení a dodávajú ti jedinečnú a zvodnú silu. Bude ťažké odolať tvojmu šarmu. Tie, ktoré sú už vo vzťahu, zažijú emócie, ktoré už dlho nepocítili. Nezadané čakajú stretnutia, na ktoré tak ľahko nezabudnú. Udiať sa tak môže vo štvrtok a piatok. V práci by sa tiež mohli objaviť nejaké zaujímavé novinky.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Ryby

Tento marcový týždeň bude rozhodne šťastný pre tvoje znamenie. Počítať môžeš s priaznivým Slnkom, Saturnom a Merkúrom v konjunkcii. Niečo sa hýbe, a to najmä na pracovisku. Ak čakáš na odpoveď alebo povýšenie, môže konečne prísť. Pre niektoré to však bude začiatok nového vzrušujúceho dobrodružstva. Jupiter ti pomôže splniť si sny.

Tvoje šťastné dni sú utorok a štvrtok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop