žena

Lev

Týždenný horoskop hovorí, že láska ti dáva zabrať a nebude tomu inak ani počas najbližších dní. Venuša v opozícii nechá všetky napätia a nespokojnosti, ktoré dlho mlčali vyniknúť vo tvojom vzťahovom živote. Nastal čas čeliť problémom s partnerom bez toho, aby si sa rozčuľovala a hádala sa. Venuj pozornosť štvrtkovým a piatkovým dňom, kedy bude aj Mesiac v opozícii a nervozita bude ešte intenzívnejšia. Zameraj sa na šťastný deň, kedy bude aj Mesiac pre tvoje znamenie priaznivý.

Tvoj šťastný deň je pondelok.

Panna

Aj tento týždeň sa budeš musieť vysporiadať s opozíciou planéty Merkúr, ktorá ti spolu so Saturnom kladie do cesty ďalšie prekážky, a to najmä z profesionálneho hľadiska. Súkromný život môže byť ovplyvnený taktiež medzi sobotou a nedeľou, keď bude v opozícii aj Mesiac. V rodine tak môžu nastať diskusie a napätie.

Tvojím šťastným dňom je utorok.

Ako bojovať s jesennou únavou
zdroj: Unsplash/Poonam Dhiman

Váhy

Mesiac marec sa pre tvoje znamenie začína priaznivým prechodom Venuše v „priateľskom“ znamení Vodnára. V centre tvojich dní bude láska a blízkosť špeciálnej osoby, ktorá ti dodá veľa energie. V práci však budeš musieť prekonať malé a nečakané udalosti či starosti. Pozor si dávaj na nervózne dni, ktorými sú utorok a streda.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Škorpión

Tento týždeň bude pre teba poriadne stresujúci, a to predovšetkým vo vzťahovej oblasti. Mars a Venuša v nepriaznivej polohe vytvárajú napätie s partnerom, ale i najbližšou rodinou. Snaž sa vždy jasne vyjadriť svoj názor a nenechávaj si to vo svojom vnútri. Inak riskuješ, že budeš trpieť ešte viac. Pozor si daj najmä na štvrtok a piatok, kedy bude aj Mesiac nepriaznivý.

Šťastným dňom je pre teba streda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop