Pixabay/Pexels

Nie každý túži byť ako otvorená kniha. Existujú ľudia, ktorí potrebujú byť zahalení pod rúškom tajomstva, pretože len tak nadobudnú pocit, že majú všetko pod kontrolou. Nechcú sa deliť so zvyškom sveta o svoje súkromie, s kým momentálne randia, kam sa chystajú na dovolenku a mnoho ďalšieho. Vždy, keď sa prejde na tému o ich živote, zahovoria to a otočia na niečo iné. Na druhej strane, „byť tajomný“ je akési afrodiziakum, ktoré priťahuje mnohých, možno i teba. 

Dnes ti teda dávame do pozornosti najzáhadnejšie znamenia z celého zverokruhu, o ktorých aj keď máš pocit, že ich poznáš, si na veľkom omyle!

Kozorožec

Vieš, akého je názoru Kozorožec? Ak chce dosiahnuť svoj cieľ, musí si svoje plány a kroky nechať pre seba až do chvíle, kým sa mu to nepodarí. Možno preto to nakoniec dokáže zrealizovať podľa plánov.

Ktovie, kde je pravda. Každopádne, ani vo vzťahu s ním nečakaj, že ti prezradí všetko. Sú veci, ktoré si nechá pre seba. A nech padajú aj kamene na neho, neprezradí, proste bude mlčať.

Panna

Ani vlastným rodičom Panna nepovie všetko, nieto ešte cudzím. Je to také znamenie, ktoré si rado žije vo vlastnom svete. No, prečo sa radí medzi záhadné? Tu hrá rolu najmä nedôvera voči ostatným.

Bojí sa, že keď bude mnoho ľudí vedieť o jeho živote, môžu to zneužiť. Na druhej strane, nevedomky tým vie Panna navnadiť druhú stranu. Pretože svojou záhadnosťou vzbudzuje, že ju musia ľudia spoznať hlbšie a bližšie.

Býk

Jedna z vecí, čím vie okúzliť Býk je jeho tajomnosť. Nikto nevie, čo má v hlave, no každý to chce vedieť. Býk má však dôvod, prečo takým je. OBAVA. Nechce, aby tušili, že v sebe skrýva citlivú dušu.

Zároveň nerád hovorí aj o svojich financiách. Sú veci, ktoré sú jednoducho jeho osobná záležitosť, tam cudzie nosy nepatria. Svojej polovičke dopraje aj modré z neba, lenže ani ona nech radšej nešprtá, koľko stála dovolenka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy