Asi sa to už stalo aj tebe, že si stretla osobu, ktorú si pustila do svojej osobnej zóny, ale dotyčná osoba to vzala až natoľko vážne, že nie a nie sa jej „zbaviť“. Jednoducho ako lepidlo. Asi sa zhodneme na tom, že každý z nás potrebuje niekedy aj vlastný priestor a byť len sám so sebou a vlastnými myšlienkami. Je to prirodzené a nie je na tom nič zlé. Niektorí ľudia to ale nevedia prijať a potrebujú byť neustále v kontakte s osobou, ktorá im je momentálne najbližšia.

Preto sme sa rozhodli spísať ti znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. Pri nich by si mala byť opatrnejšia, ako veľmi si ich „pustíš“ k telu.

Panna

Toto znamenie zverokruhu je svojím spôsobom veľmi zvláštne. Na jednej strane si nechce pripustiť ľudí k sebe, no na druhej strane, ak to urobí, z tohto znamenia sa stane akoby „lepidlo“. Najradšej by Panna trávila 24/7 s dotyčnou osobou. Nevie sa nabažiť tej pozornosti. No a tak sa vlastne z Panny stane otravné znamenie. Nemyslí to v zlom, len by najradšej dala aj modré z neba a žije vo väčšine prípadov v myšlienke, že neustála pozornosť je to, čo dotyčná potrebuje.

Ryby

Ďalšie znamenie, ktoré možno zaradiť medzi lepidielka. Ryby majú potrebu zachrániť svet a zaujímať sa až do detailov o niekoho. Je to síce pekné, ale mnohokrát aj dosť otravné. Aj nadmerný záujem môže mať opačný efekt. Niekedy nedajú priestor voľne dýchať a to môže spôsobiť zbytočné konflikty.

Váhy

Do tretice spomenieme znamenie zverokruhu Váhy, ktoré sú na tom veľmi podobne ako Ryby. Veľmi sa snažia až do detailov riešiť problémy druhých, ktorí si ich pripustia k telu. Lenže je dobré si uvedomiť, že niekedy priestor je to, čo dokáže pomôcť. Aj Váhy to myslia len v dobrom. Takže na druhej strane, treba oceniť, že nie sú ľahostajné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.