Romantiku si predstavujeme rôzne. Pre jednu ženu to môže byť večera s kyticou ruží, pre druhú to môže byť divadelné predstavenie, ktoré je spojené s prechádzkou. Tu nájdeš tú najlepšiu a najkrajšiu romantiku práve podľa tvojho znamenia.

Baran

Pre teba dokonalá romantika znamená, keď ťa priateľ pozve napríklad na kávu a tam sa k tebe správa šarmantne. Túžiš po tom, aby ťa rozmaznával, aby sa s tebou držal za ruku a bozkával ťa. Pokojne aj tam – v kaviarni.

Býk

Tvoja vysnívaná romantika by mala byť pri západe slnka, s niekým koho ľúbiš a s obľúbeným jedlom. Pokojne si vieš predstaviť romantiku na pláži, ako plážový piknik, kde budete mať za sebou zapadajúce slnko. Keď vonkajší piknik nevyjde, stále je tu možnosť romantiky vo vani, ktorá bude plná peny.

Blíženci

Tvoja romantika nesmie byť príliš dlhá. Máš rada rýchle a spontánne veci. Malo by to byť niečo, pri čom budeš cítiť adrenalín, ale nie moc. Môžeš zájsť so svojim priateľom na neplánovaný výlet niekam do neznáma, kde ste ešte neboli. Neznáme miesto, vy dvaja a pokoj od všetkých ľudí – to ťa vystihuje.

Rak

Pre teba romantika znamená veľa dobrých ľudí pokope. Nemusí to byť len tvoj priateľ, hlavne nech ťa tí ľudia majú radi. Si spoločenská duša a rada sa bavíš. Často hovoríš ľuďom, že si dokonalé rande zažila na festivale alebo na inom kultúrnom podujatí.

Lev

Tvoja ideálna romantika je klasické klišé – večera s ružami. Už dlho ťa týmto nikto neprekvapil, preto by ťa to potešilo a bola by si za to rada. Ešte väčšiu radosť by si mala, kebyže ti prinesie čokoládu a domov zoberie víno. Svojho priateľa by si za to ľúbila veľmi dlho.

Panna

Hoci pre teba romantika moc veľa neznamená, máš ju rada. Si skôr domáci typ, takže ti stačí: sviečky, dobré jedlo a obľúbený film, ktorý si pozrieš spolu s priateľom. Vieš, že keď máš pri sebe jeho, nič sa ti nestane.

Váhy

Ak si v stabilnom vzťahu, tvoja romantika je zúžená na večerné prechádzky, pretože nič iné sa vám s priateľom nechce vymýšľať. Občas túžiš po ruži, no nakoniec si povieš, že aj tak nevieš, ako si by si na ňu zareagovala a bola by si radšej, kebyže rastie v zemi.

Škorpión

Do tvojej romantiky spadá všetko, čo je originálne. Nezáleží na tom, či je to „sladké“ alebo pre pár. Ak si to ešte nerobila, nezažila a nevyskúšala, je to pre teba romantické. Napríklad upečenie si vlastného koláča doma alebo objavenie nového filmu, ktorý ťa nadchol, alebo ísť si zaplávať do studenej vody vonku. Všetko toto by si označila za romantické.

Strelec

Pre teba zohráva kľúčovú úlohu v romantike čas. Nemáš ho veľa, preto sa musíš naučiť spájať rôzne aktivity dokopy. Romantická „prechádzka“ na pracovný obed, romantické ráno, kým ideš do práce alebo SMS behom dňa. Si skôr praktická a racionálnejšia duša – na romantiku naozaj nemáš čas.

Kozorožec

Tvoja ideálna romantika je relaxovať a snívať o tom, aké pekné by to bolo, kebyže máš niekoho, kto ťa ľúbi. Svoju spriaznenú dušu si ešte nenašla, tak si romantiku robíš sama. Niekedy máš pocit, že je to dokonca lepšie – môžeš sa rozhodovať o všetkom sama, no potom sa zamyslíš a prídeš na to, že aj tak by si priateľa chcela.

Vodnár

Pre teba je ideálny čas na romantiku v lete. Všetko je zelené, ružové, žlté a aj tebe sa chce viac pracovať – rozumej, viac sa chceš „socializovať“ s opačným pohlavím. Uvítala by si romantiku vo dvojici, na zmrzline alebo niekde pri jazere, kde by vás nikto nevyrušoval.

Ryby

Pre teba je romantické už aj to, že sa na teba niekto usmeje. Máš rada romantické veci, ktoré vidíš vo filmoch, preto sa ich snažíš preniesť do reality. Pri svojom priateľovi často vymýšľaš veci, ktoré si on sám nevie predstaviť, no kvôli tebe to urobí a nakoniec sa dobre zasmejete.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.