Unsplash/Derick McKinney

Život ponúka množstvo vecí, ktoré môžeš robiť. Nemusíš byť zaseknutá na jednom mieste, no môžeš sa posúvať, napredovať, robiť kariéru, cestovať a napokon sa rozhodnúť byť manželkou a matkou.

Napriek tomu sa nájdu ženy, ktoré v sebe cit pre materstvo nemajú. Netúžia po tom, aby sa stali matkami, pretože si myslia, že by ich to zbytočne obmedzovalo a stálo v ich kariére či užívaní si života. Sú to presne ženy, ktoré sú narodené v týchto 2 znameniach.

Vodnár

Žena v znamení Vodnára si rada užíva. Už od detstva sa vie postarať sama o seba, preto sa vo svete nestratí. Miluje spoznávanie sveta, nových kultúr a tradícií. Keď si nájde svojho životného partnera, do svadby sa veľmi nehrnie. Hovorí, že nepotrebuje papier na to, aby s ním bola šťastná. Je rezervovanou, pretože nechce mať veľa zodpovednosti.

Vyhovuje jej to, že má starosť len sama o seba. To isté si myslí aj o deťoch – s nimi prichádza veľa zodpovednosti a problémov. Na určitý čas by nemohla robiť to, čo miluje, no musela by vymieňať plienky a zohrievať mlieko. Netúži po tom, aby sa z nej stala matka, no okolo 35. roku života sa to u nej môže zmeniť.

Lev

O tejto žene už určite vieš, že má rada luxus, potrpí si na pozornosť a vždy musí byť v centre diania. Už od skorého veku sa u nej začal prejavovať temperament a vášeň. Bola zrodená preto, aby mohla niekoho ovládať, rozkazovať mu a aby veci boli presne podľa nej. Hoci túži po partnerovi, pretože chce mať niekoho, koho by mohla bezhranične milovať, deti pre ňu nie sú poslaním.

Svoju dynamickú povahu rada uplatní vo vzťahu, kde netúži po stereotype, ale stále po nových veciach. Vie, že s deťmi by toto všetko skončilo a musela by sedieť doma. Navyše, malé deti majú svoj rozum a nenechajú sa ovládať, neposlúchajú a zvyčajne sa musí žena prispôsobovať im. Takáto budúcnosť je pre Levicu rozhodne neprijateľná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy