žena v repke

Lev

Hviezdy sú na tvojej strane a Venuša začne taktiež dôležitý tranzit. Vzťahy, ktoré sa rodia v tomto období, budú zaujímavé a ty budeš šarmantnejšia ako zvyčajne, môžeš sa navyše oddávať aj viac vášni.

Na pracovnom poli najlepšie spravíš, ak to nebudeš s niektorými vecami preháňať a zostaneš stáť pevne nohami na zemi. Snaž sa venovať pozornosť aj svojim výdavkom a neplytvaj peniazmi na zbytočnosti.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok a streda.

Panna

V láske sa začína dôležitá fáza a nadviazať môžeš veľmi výnimočné známosti. V prípade, že si už zamilovaná, skús zorganizovať niečo špeciálne a nemysli už toľko na minulosť.

V práci sa nezastavuj, pokračuj v tom, čo máš rozpracované, máš v hlave veľmi veľa zaujímavých nápadov, z ktorých by sa mohli zrodiť nové a úspešné projekty. Je možné, že ani sama netušíš a na jednom takom už pracuješ.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Prvé rande
zdroj: Unsplash/DISRUPTIVO

Váhy

Na svojej strane máš Venušu, preto sa môžeš naplno oddávať láske a zabudnúť na minulosť. Musíš sa však rozhodnúť a pochopiť, ktorým smerom sa bude uberať tvoje srdce.

Týždenný horoskop radí, aby si sa nevyhýbala ľuďom vo svojom okolí, no nezabúdaj byť ostražitá, no ani príliš náročná. V profesionálnej oblasti si niekde uviazla, no teraz prichádza čas, kedy sa môžeš nakopnúť a pozerať sa v tomto smere s optimizmom do budúcnosti. Daj priestor svojim nápadom.

Šťastné dni očakávaj v pondelok, utorok a stredu.

Škorpión

Vo svojom srdci by si si mala čo najskôr ujasniť, čo k tomu druhému cítiš. Venuša nie je nápomocná, a preto ti nedovolí udržiavať komplikované vzťahy. Obzvlášť pozorná buď v tomto smere vo štvrtok a piatok.

Snaž sa sústrediť len na jednu osobu a zmätok postupne odíde. V práci pred tým, než urobíš nejaké rozhodnutie, musíš si ho poriadne premyslieť. Predovšetkým vtedy, ak plánuješ zmenu zamestnania a chystáš sa podpísať novú zmluvu. S ti isté výhody, ale aj riziká.

Šťastným dňom bude streda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop