šťastná žena

Pred nami je ďalší nový týždeň, ktorý prinesie veľa sily, energie, lásky, ale aj náročnejších chvíľ. Týždenný horoskop však radí, aby si v tomto prípade zostala trpezlivá a zaťala zuby. Po každej búrke vyjde slnko, nezabúdaj na to. Aké dni čakajú teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Pred sebou máš týždeň, ktorý prinesie tvojmu znameniu veľa sily. Dobré správy na seba nenechajú dlho čakať ani v profesionálnej oblasti.

Usmievať sa na teba bude aj Venuša, ktorá je v priaznivom postavení. Máš pred sebou krásne chvíle so svojím partnerom.

Z fyzického hľadiska sa môžeš cítiť trochu unavená a bez energie. Dopraj svojmu telu viac pohybu a tráveniu regeneráciu v podobe ľahších jedál.

Tvoje šťastné dni budú utorok a streda.

Býk

Po niekoľkých komplikovaných rokoch začínaš zbierať ovocie a vidíš konečne aj svetlo na konci tunela. Nastávajúce obdobie bude pre teba rozkvetom nových príležitostí, ktorých sa oplatí chytiť.

Koncom pracovného týždňa by si mohla navyše dostať správu alebo telefonát, na ktorý si dlho čakala. Šťastie bude priať aj láske. Potrápiť ťa môže bolesť chrbta a chrbtice.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtokpiatok.

Znamenia, ktoré sa neboja riskovať
zdroj: Unsplash/Mitch Walker

Blíženci

Máš pred sebou radostné obdobie, čo sa lásky týka. O krásne a príjemné pocity sa postará Venuša, ktorá je pripravená rozbúšiť tvoje srdce a poskytnúť ti fantastické dobrodružstvá a chvíle plné romantiky.

V pracovnej oblasti pôjde taktiež všetko dobrým smerom. Pokiaľ sa venuješ nejakému športu, v tomto smere buď opatrnejšia, mohlo by dôjsť k úrazu, ktorý by ti tvoje najbližšie dni skomplikoval.

Priaznivý bude pre teba najmä víkend.

Rak

Niektoré veci sa konečne začínajú hýbať dobrým smerom a po zvláštnom období, ktoré ťa trápilo, prichádzajú aj nové príležitosti. Mala by si sa ich určite chopiť. V tvojom živote ťa čaká veľký bod obratu, na ktorý si tak dlho čakala.

Týždenný horoskop predpovedá, že budeš nezastaviteľná, avšak väčší pozor si dávaj na menej priaznivé dni, ktorými sú utorok a streda. Sezónna alergia by ti mohla spôsobiť silnejšiu nádchu, nezabúdaj na lieky, pokiaľ ich užívaš.

Šťastné dni budú pre teba štvrtokpiatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop