instagram/couplegoals

Každý túži spoznať lásku svojho života. No nie každý má odvahu osloviť niekoho, kto sa mu páči, bez ohľadu na to, či sa poznajú alebo ide o úplne cudzieho človeka. Niektorí chlapi sú hanbliví, iní sa do „balenia“ púšťajú jedna radosť. Či už majú so ženou vážny zámer alebo hľadajú len dočasné potešenie, muži v týchto 3 znameniach sú najväčší majstri flirtu.

Škorpión

Mužovi narodenému v znamení Škorpióna nie je flirtovanie cudzie. Dokonca je na vrchole rebríčka, pretože sa považuje za majstra zvádzania. Má prirodzenú charizmu a dávku tajomna, ktorou láka ženy a dobre vie, čo na ne platí.

Je to človek, ktorý miluje dobrodružstvo a vášeň v každom smere svojho života. Okrem toho, nemá rád prehru, takže sa nevzdá, keď mu na jeho „lep“ neskočí dáma, ktorú si vyhliadol. Neláka ju však na otrepané frázy, je skôr úprimný.

Býk

Muž narodený v tomto znamení tiež miluje flirtovanie, no na rozdiel od Škorpióna, preferuje klasiku a overené „postupy“. Je šarmantný a dokáže očariť každú ženu dobrým rozhovorom, v ktorom sa predvedie. Keď jej chce dvoriť ďalej, staví na galantné gestá, akými sú ruže či romantické básne napísané v liste.

Zvádza pomaly a nežne, aby dámu nevyplašil. Je však odhodlaný a vytrvalý.

Strelec

Strelec je známy sukničkár a preto má flirtovanie v krvi. Nebude ti gentlemansky dvoriť ako Býk, je to skôr ten typ, ktorý na teba bude žmurkať pri pulte v bare. Nehľadá lásku na celý život, iba na jednu noc. Jeho chlapčenskému šarmu sa však dá ťažko odolať.

To, že obľubuje povrchné známosti nie je pre neho nič, čo by mal tajiť. Nejde však po každej žene, ktorú stretne. Potrebuje z nej cítiť, že sú nejak prepojení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating