žena drží pohár

Je tu ďalší deň a my ti prinášame predpoveď, ako sa ti bude dnes dariť. Ak budeš čítať ďalej, povie ti to náš denný horoskop.

Budeš smutná alebo sa môžeš tešiť z príjemného zážitku? Jedno znamenie sa dnes stretne so zákerným človekom. Iné sa zase dozvie nečakanú novinku. Ďalšie bude mať šťastie v láske. A aký budeš mať deň ty?

Horoskop na dnešný deň

Baran

Dnešný deň pre teba bude trošku depresívny. Možno na teba bude vplývať počasie, ktoré je v poslednej dobe veľmi chladné. Do práce sa preto aj dobre naobliekaj, pretože ťa môže chytiť nádcha. Doma si sprav teplý čaj a prípadne si choď zacvičiť.

Býk

V poslednej dobe toho je na teba veľa a nevieš, kde ti hlava stojí. Vo vzduchu cítiť Vianoce a ty sa nevieš navnadiť na túto sviatočnú vlnu kvôli povinnostiam. Nevadí, pretože dnes zrelaxuješ pri večernej masáži, ktorú ti poskytne frajer.

Blíženci

Tvoj utorok bude celkom pohodový. V práci zavládne skvelá atmosféra a aj doma to bude super. Na stole ťa počká teplá romantická večera od frajera, ktorý sa ťa nebude vedieť dočkať. Máš sa teda na čo tešiť.

Rak

Priprav sa na celkom bojovný deň. V práci sa stretneš so zákerným človekom, ktorý ti bude chcieť uškodiť. Dávaj si preto pozor na to, čo pred ním povieš. A ak nevieš, kto to môže byť, maj oči na stopkách, pretože sa môže zdať, že na teba pôjde žalovať šéfovi. Doma si ale skvele oddýchneš. Daj si teplú vaňu, v ktorej perfektne zrelaxuješ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop