Mať rodinu nie je pre každého. Tak, ako niektoré ženy nepociťujú potrebu byť matkami, sa niektorí muži nevedia vzdať slobody a stať sa otcami.

S najväčšou pravdepodobnosťou sú to práve chlapi, ktorí sa narodili v týchto dvoch znameniach.

Baran

Muž v znamení Barana je už od narodenia veľmi rozhodný, má jasný cieľ, chce byť vo všetkom prvý a rád bojuje. Nikdy neprehráva, pretože sa ani nikdy nevzdáva. Dokáže okolo seba spôsobiť chaos, pretože je vášnivý, silný a živočíšny. Hoci nemá o ženy núdzu, netúži sa viazať a usadiť sa. V manželstve nevidí jasný zmysel, pretože mu viac vyhovuje sloboda a to, že sa o nikoho nemusí starať.

O deťoch počas dospievania nerozmýšľa, pretože si chce našetriť peniaze, aby mohol žiť luxusný život. Nie je vhodný na ten rodinný, lebo by nevedel nič zabezpečiť. Nedokázal by sa vzdať svojho komfortu a pohody len preto, že by musel vychovávať deti a byť vždy „po ruke“ manželke. Život slobodného mládenca mu zatiaľ vyhovuje viac.

Strelec

Strelec je jasný „sukničkár“ a balič. Dokáže byť optimistický, otvorený, no taktiež veľmi úprimný. Život berie ako jednu veľkú párty, na ktorej môže piť, fajčiť a užívať si so ženami. Určite už vieš, že nepreferuje dlhodobé vzťahy, no radšej má tie na jednu noc. Chce toho veľa zažiť a tento životný štýl mu to umožňuje. Partnerku si nehľadá, pretože vie, že by sa chcela viazať, usadiť sa, mať dom a deti. Zatiaľ sa v roli otca nevidí a ani sa na to necíti, preto nevyvíja žiadne akcie na to, aby sa to stalo.

Pri všetkých jeho úletoch si dáva pozor, lebo nechce spôsobiť nehodu. Aj keď nie je veľmi zodpovednou osobou, v tejto veci si dáva extrémny pozor. Vie, že by sa pre ženu a ani dieťa nevedel obetovať a vzdať sa všetkého, čo mu zatiaľ slobodný život ponúka. Na to ešte musí pár rokov počkať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.