týždenný horoskop

Strelec

Začiatok týždňa sa pre teba nezačne celkom dobre. Neznášaš pondelky, čo si vyberie svoju daň. Koncom týždňa sa však už dokážeš uvoľniť.

V piatok večer by si si mala vyraziť s kamarátkami. Kvôli novému partnerovi si ich možno zanedbala a už si im začala chýbať. Horoskop na prvé dni v novom mesiaci vraví aj to, že by si nemala zanedbávať ani svoju fitness stránku. Skús si ísť zabehať alebo si zacvič. Budeš sa cítiť dobre a neohrozíš ani svoju imunitu.

Kozorožec

Ak vo svojej partii máš kamaráta, je možné, že tvoj frajer na neho žiarli a neželá si, aby si s ním chodila von. Tvoja polovička ale nevie, ako ti to má povedať, pretože sa bojí, že z toho vznikne hádky. Ty si predsa tvrdohlavý Kozorožec a nebudeš mať porozumenie pre to, čo od teba chce.

V práci to bude ako na horskej dráhe. Dokonca sa tento týždeň ocitneš aj v šéfovej kancelárii. V niečom totiž prestrelíš. Aj kolegovia si čosi pred tebou budú šepkať a ty sa preto budeš cítiť zle. Choroba ťa obíde aj napriek tomu, že je chrípkové obdobie.

pár sa smeje
zdroj: Unsplash/cloudyaaa

Vodnár

Tvoje dobré obdobie bude pokračovať aj tento týždeň. Už minulý týždeň sme ti predpovedali pekné narodeninové prekvapenie. Ak je tvoj deň D práve na začiatku februára, horoskop ti predpovedá, že bude veľmi pekný. Prekvapí ťa rodina a aj partner s krásnym romantickým gestom.

Keď si mala narodeniny minulý týždeň, ešte stále si sa cez to nepreniesla a zastala si v tom dni. Bolo to totiž také pekné, že sa toho nevieš vzdať. Na tvári máš prilepený úsmev a stále premýšľaš len nad tým. Práve preto budeš možno trochu v sklze v práci, čo sa tvojmu šéfovi veľmi nebude páčiť.

Ryby

Aj ty patríš medzi znamenia, ktoré čaká pekné prekvapenie v oblasti lásky. Tento týždeň si totiž nájdeš novú lásku a Valentín stráviš s ňou, čo sme ti naznačili už v našom predošlom článku. 

Ak si si na začiatku roka dala predsavzatie, že do leta si chceš vypracovať postavu, prípadne schudnúť, neboj sa ísť do fitka. Iba stravou sa ti to nepodarí. A ako bonus, budeš mať dobrú imunitu. Hoci, uprostred tohto týždňa ťa čaká malé nachladnutie. Neboj sa, do nedele budeš opäť fit.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy