Žena v bielom svetri

Ten čas letí neuveriteľne rýchlo a opäť tu máme pondelok, s ktorým prichádza aj nový týždenný horoskop. Vyzerá to tak, že hviezdy prajú väčšine znamení, pretože až na menšie prekážky či nedorozumenia nás čakajú pomerne vydarené dni. Čo presne je pripravené pre teba?

Prečítaj si svoj týždenný horoskop

Baran

Tento týždeň bude ako na hojdačke, pretože sa budú striedať vydarené dni s tými, kedy by to mohlo byť aj lepšie. Ak budeš mať PMS, môžu sa dostaviť zhoršené príznaky a potrápi ťa najmä náladovosť a bolesť brucha. Chorobe budeš ale úspešne odolávať, aj keď sú všetci okolo teba prechladnutí.

Dariť sa ti bude najmä po pracovnej a finančnej stránke. Môžeš dostať pozvanie na kávu, z ktorého môže vzísť aj nová ponuka na spoluprácu. Premysli si to, ale neboj sa zbytočne. Môže to dopadnúť super.

Býk

Začiatok týždňa sa bude niesť v pohodovej a príjemnej atmosfére a budeš mať pocit, že všetko stíhaš. Je to však len pocit, pretože niektoré povinnosti budeš musieť dokončiť do piatka, čo ti spôsobí trochu viac stresu.

Veľmi dobré to ale bude vo vzťahoch. Ak si single, stráviš príjemný čas s kamošmi alebo rodinou a keď si zadaná, tvoja polovička si pre teba nachystá prekvapenie v podobe vydareného rande.

Blíženci

Tvoj týždenný horoskop je veľmi priaznivý a nemalo by ťa čakať nič negatívne. Musíš byť ale viac optimistická a prestať myslieť na pesimistické veci, pretože si ty sama privodíš nešťastie. Počúvaj ľudí, keď ti chcú poradiť.

Využi nasledujúce dni na to, aby si sa venovala sama sebe. Dopraj si nejakú beauty procedúru, choď sa poprechádzať alebo si len tak sadni do kaviarne, vychutnaj si koláčik a pritom si čítaj knihu.

Rak

Dozvieš sa negatívnu správu, ktorá ťa na chvíľu ochromí a nebudeš vedieť, ako reagovať ďalej. Zároveň ti ale niekto blízky povie radostnú novinu a v tebe sa môžu biť pocity, či byť smutná alebo šťastná. Budeš sa kvôli tomu cítiť trochu zvláštne.

Inak ťa nečaká nič výnimočné. Všetky povinnosti splníš načas, voľný čas budeš tráviť svojimi koníčkami a pozrieš si nejaký nový seriál alebo film. Aj po zdravotnej stránke bude všetko v poriadku, len nezabudni na pitný režim.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy