žena

Pred nami je nový týždeň, v ktorom sa ukončí mesiac máj a vystrieda ho nový letný – jún. Nastávajúce dni však budú prelomovými pre viaceré aj v iných oblastiach. Týždenný horoskop hovorí, že pôjde predovšetkým o záležitostí v láske a v práci. Čo prinesú najbližšie dni tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň môže priniesť Venuša do vzťahov menšie hádky, no nepôjde o nič vážne. Týždenný horoskop upozorňuje, aby si bola najviac opatrná najmä v pondelok.

V práci si potrebuješ dopriať oddych a prestávku. Aj napriek tomu, že máš veľa zaujímavých nápadov, viaceré veci sa nehýbu tým smerom, akým by si si predstavovala. To je aj dôvod toho, prečo sa v tejto oblasti budeš cítiť nespokojná.

Šťastné dni očakávaj v stredu a vo štvrtok.

Býk

Čo sa tvojho milostného života týka, ten bude vcelku dobrý, no ak k niekomu niečo cítiš, tento týždeň mu to môžeš dať najavo. Na svojej strane máš Venušu a rovnako aj podporu hviezd, ktoré sa postarajú o vášnivé stretnutie.

V prípade, že sa do tvojho života vracia niekto z minulosti, buď opatrná. Mohla by si sa dostať do nie najpríjemnejšej situácie. O pracovné príležitosti nie je núdza, rovnako ako aj o profesionálne vzťahy.

Tvoje šťastné dni budú v utorok a stredu.

otázky, na ktoré sa nepýtať
zdroj: Pexels/Maria Chiara Gaetani

Blíženci

Je možné, že v láske sa naďalej obávaš zlyhania, preto si aj nedôverčivá. Na druhej strane by si najradšej stretla pána úžasného, no nevieš si dať rady so svojím správaním voči osobám opačného pohlavia.

Rada však spoznávaš nových ľudí a preto ti tento týždeň prinesie veľa nových známostí. V profesionálnej oblasti máš viacero zaujímavých plánov, venuj sa im naplno, avšak pozor si dávaj na niektorých kolegov.

Šťastnými dňami budú pre teba štvrtok a piatok.

Rak

Tento týždeň máš na svojej strane Venušu a tá by sa mohla postarať o to, že sa zamiluješ. Pokiaľ chceš, aby tomu tak aj bolo, budeš sa musieť zbaviť akýchkoľvek pocitov viny, až potom sa budeš cítiť pozitívnejšie.

Stred týždňa bude intenzívny a vo vzťahoch nebude chýbať vášeň a zmyselnosť. V práci sa môžeš dočkať viacerých správ, na ktoré si čakala, pozor si však dávaj na účty a dlhy.

Šťastné dni očakávaj v stredu a vo štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop