Unsplash/Gian Cescon

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pre niekoho máme dobré správy, iným zas prinášame menej potešujúce. Čakajú ťa voľné chvíle, zaboduješ v zamestnaní alebo to vyzerá skôr na problémy? Takto bude vyzerať tvoj júl. 

Baran

Do práce súkromie nepatrí. Pretože ostatní môžu nadobudnúť pocit neprofesionality, a to práve z tvojej strany. Taktiež to môže vyvolať konflikty medzi vami. Stanov si pracovné priority a až po príchode domov z nich upusti.

Júl ti prinesie, čo sa týka lásky, množstvo príležitostí. Je len na tebe, ako ich vezmeš za pačesy a či vôbec dáš niekomu šancu. Samozrejme, nežeň sa bezhlavo do žiadneho unáhleného rozhodnutia.

Býk

Tvoje telo vysiela signály, že niečo už nie je v poriadku. Mnohé nasvedčuje tomu, že máš zníženú imunitu. Si prepracovaná a potrebuješ sa dať dokopy. Pomôcť ti môžu čaje, ale nezabúdaj ani na vitamíny v podobe ovocia a zeleniny.

Ten pravý sa neukáže ani v júli. Ale nevešaj hlavu. Za to ťa čaká plno vzrušujúcich letných flirtov, ktorým ťažko odoláš. Najmä v strede mesiaca buď pripravená, bude to poriadne divoké. Jedno rande za druhým.

Blíženci

Nemusíš za každú cenu vyzerať najlepšie v očiach druhých. Kto chce, všimne si ťa, kto nechce, bude ťa ignorovať. Zameraj sa na aktivity, ktoré si si na tento mesiac naplánovala. A to platí v práci i súkromí.

V partnerskom vzťahu to začína škrípať a je viac než možné, že tento mesiac prejdete obaja skúškou. Či však úspešne, to je už len na vašom rozhodnutí. Za vaše spoločné šťastie si zodpovedáte len vy sami.

Rak

Pokiaľ si zatúžila posledné obdobie zabodovať v zamestnaní, v priebehu júla to príde. Ale pozor, nepreceň sa, inak ti hrozí tvrdý pád, po ktorom bude nasledovať recesia. Vyberaj si vždy len podľa tvojich reálnych možností.

Ak to vydržíš, koncom mesiaca zažiješ vzťah ako z rozprávky. Budete si rozumieť, pretože nájdete v sebe svoje vzájomné kópie. No i tak netlač na pílu a nechaj tomu priestor.

Lev

Spoliehaj sa len na seba, toto obdobie nepatrí zrovna k tým, kedy by ti chcelo okolie pomáhať. V práci ti hrozia možné konflikty. Nekričte po sebe, s kľudným hlasom si vysvetlíte vždy viac.

Naopak vo vzťahu to bude lavína nežných slov, romantiky a nečakaných momentov. Už začiatkom mesiaca pocítiš veľkú lásku od tvojej polovičky a nebudeš sa jej vedieť nabažiť.

Panna

Jedným slovom oddych. Tak by mal vyzerať tvoj júl. Ani v práci, ani doma na teba nestriehnu konflikty, problémy a iní nevítaní hostia. Pokojne sa častejšie vyberte s priateľom na kávu. Máte si čo povedať.

A možno ti konečne povie to, po čom si dlhšie túžila. Oboch vás to ešte viac zblíži. Navrhne ti niečo, čo sa nedá len tak odmietnuť. Svitá na lepšie časy. Užívaj si tieto vzácne chvíle.

Váhy

Jedna dobre premyslená poznámka a hádka je na svete. Dávaj si pozor, hlavne v práci, na ostrý jazyk a štipľavé slová. Ľahko sa to môže zvrtnúť proti tebe. Kto je aký, kto čo robí zle? Vyhadzovanie si na oči všetky chyby hasí priateľstvá a dobré vzťahy.

Navykla si si na zlé návyky a tvojmu priateľovi to začína prekážať. Ak chceš s ním prežiť krásnu dovolenku, skús sa od nich odnaučiť, pretože to môže byť stimul na časté hádky.

Škorpión

Ani nemusíš pohnúť prstom a finančné problémy sa vyriešia ako mávnutím prútika. Sama si však udaj jasný cieľ, na čo momentálne potrebuješ peniaze. Zbytočné utrácanie by ťa stálo v budúcnosti mnoho.

Počúvaj svoje srdce, lebo koniec júla pre teba môže byť prekvapivý. Čaká ťa vášnivý flirt. Či však z toho bude niečo viac, to je už na tebe, akú váhu tomu dáš. Dovoľ mu, nech ti ukáže, kým je.

Strelec

Počas júla sa v práci neudeje nič prevratné. Všetko pôjde ako doteraz, rovnaké starosti, ale aj úsmevné momenty. Možno jediná novinka nastane príchodom nového kolegu.

Jasne daj najavo, či má alebo nemá u teba šancu. V poslednej dobe si príliš nerozhodná a strácaš tak pevnú pôdu pod nohami. Žiadny muž nebude večne čakať. Nezabúdaj, že nie si jediná žena na zemi.

Kozorožec

Musíš prestať prešľapovať z jedného a toho istého miesta na druhé. Chce to posun vpred. Venuj sa sebe, svojím nápadom a rozvíjaj ich. V júli očakávaj veľmi dôležitú správu. Možno pôjde o zmenu zamestnania.

Okolo lásky sa bude točiť celý tvoj mesiac. Prvotné iskrenie, motýle v bruchu, večerné prechádzky a omnoho viac. I tak bude vyzerať tvoj začiatok leta. Ak sa s ním budeš cítiť naozaj dobre, posuňte to na vyšší level.

Vodnár

Pred tebou stojí množstvo prekážok a dôležitých rozhodnutí. Spoliehaj sa však na inštinkt, ktorý ťa ešte nesklamal. Nedaj sa ovplyvniť druhými. Vrátilo by ťa to krok späť.

Podobne na tom budeš aj vo vzťahoch. Nebude to najľahšia prechádzka, stretneš sa s rozličnými situáciami, ktoré ti skomplikujú život, avšak na konci púte pochopíš, že to malo všetko svoj význam.

Ryby

Nesľubuj, čo nemôžeš splniť. Obzvlášť nie v práci, kde budeš počas celého júla pod drobnohľadom. Pokiaľ vieš, že sa na to necítiš, povedz to narovinu. Príjmu to, zavádzaním by si len ohrozila postavenie.

Neponáhľaj sa. Láska má vychádzať z prirodzenosti. Aj keď sa bude na teba lepiť množstvo atraktívnych mužov, ani jeden z nich nebude hodný teba. Ich plány nebudú totožné s tvojimi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy