Unsplash/Lauren Richmond

Anjelská predpoveď – podľa anjelov bude tvoj týždeň od 21.12. do 27.12. 2020 vyzerať presne takto!

Ak pracujete rukami, potom si tento týždeň na ne obzvlášť dávajte pozor. Hrozia zlomeniny, vykĺbenie či poranenie pri príprave jedla. Takisto venujte pozornosť tomu, v akom stave sú vo všeobecnosti. Suchá pokožka, zádery, štiepiace sa nechty – všetko to môže poukazovať na nedostatok vitamínov.

Vianočné dni sa síce vyznačujú pre niektorých stresom, ale to sa týka len prípravy našich domovov na dlhé večery s rodinou, pozeranie tradičných rozprávok, vianočné vyjedanie… 😊  Za to v práci to už bude naozaj o väčšej pohode, viac sa porozprávate s kolegami v príjemnej atmosfére. Čo sa týka ešte oblasti práce, dariť sa bude tým dlhodobým prácam, kde ľudia dostanú možnosť viac sa rozvíjať, no zároveň pribudnú i nové príležitosti na dlhodobé zamestnanie. Chopte sa šance, ak to práve potrebujete.

Ak nerátame Valentín, potom sú Vianoce skutočným zosobnením lásky ako takej. Z lásky totiž kladieme darčeky pod vianočný stromček, z lásky si lámeme hlavu nad tým, čo darovať partnerovi. A z lásky voči sebe si konečne môžeme dopriať uvoľnené chvíle s rodinou či priateľmi. Tento týždeň bude aj týždňom romantických gest, žiadostí o ruku, vyznaní lásky… jednoducho kúsok lásky pre každého.

Tip na tento týždeň: Koľkokrát sa pre niečo nadchnete, a potom na to zabudnete? Nuž, tento týždeň sa môžete trochu zabaviť tým, že si vytvoríte denník vašich snov, ktoré si chcete raz splniť. Môže z toho byť príjemný zvyk.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy