Vystriedala si za posledný rok už niekoľkého frajera a ani s týmto posledným to nevyzerá ružovo? No, alarm sa začína spúšťať, niečo naozaj nie je v poriadku. Nezúfaj, takýto problém sa dnes týka viac ľudí, než by si si myslela. Základom pre lepšie vzťahy do budúcna je však pochopiť to, prečo sa nestabilné záväzky týkajú aj teba a ako by si zlomené srdce mohla zmeniť na pravú lásku, respektíve, ako zažiť fungujúci vzťah!

Možno si si doteraz hovorila, možno ani nie, že chyba nie je ani tak v tebe ako v moderných chlapoch, ktorí sú na nič a ktorí si nevážia poriadnu babu. Pravda bude však asi niekde uprostred, všetko veru nemôžeme hádzať len na mužov. Pokiaľ si naozaj nedokážeš udržať žiaden vzťah dlhšie ako pár mesiacov, asi nastal čas, aby si sa zamyslela nad tým. A možno ti v tom pomôžu aj hviezdy, teda ak veríš, že majú istú moc. Nič nedáš za to, keď si to aspoň prečítaš!

Tentokrát je absolútne jedno, v akom znamení zverokruhu si sa narodila. Hviezdy sa zhodli, ženy majú spoločné jedno. Byť moderná žena a práve to môže byť dôvod rozpadu vzťahov. Poďme na to! Na tom, že si sebestačná moderná žena, samozrejme nie je nič zlé. Problém však nastáva, ak začneš mať pocit, že musíš svetu niečo dokazovať.

Byť silná sama pre seba, držať sa svojich zásad a hodnôt a ísť si za svojím je výborné, no ak to robíš iba preto, aby si niekomu ukázala, kam až to môžeš dotiahnuť alebo len aby si nasilu bojovala proti nejakým hlúpym stereotypom, asi to nerobíš správne. To je niečo, čo muža skôr odpudzuje. Dominantná žena môže byť pre veľa chlapov trochu strašiakom. Muž potrebuje mať pocit, že ho potrebuješ, že je pre teba výnimočný. Síce je 21. storočie, ale sú veci, ktoré by mali ostať tak, ako ich poznáme. Žena je ženou a chlap chlapom. Zamieňať si role je na škodu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.