Photo by Arthur Brognoli from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 9.11. do 15.11. 2020.

Oči sú jedným zo zmyslových orgánov, ktoré často zanedbávame. Veľa hodín strávených za počítačom, práca, telefón, sociálne siete: to všetko váš zrak oslabuje, ak si nedopriavate dostatok oddychu. Oddychom sa však v tomto prípade nemyslí sledovanie televízie, samozrejme. Potrebujete dopriať svojim očiam čas na regeneráciu, zatvorte oči, môžete skúsiť tiež nejaký obklad, ak ich máte opuchnuté. Veľmi dobrým pomocníkom sú aj kvapky, ktoré zachraňujú nejedny oči.

Čo vás čaká v práci? Nič prevratné sa síce neudeje, no môžu vás zaskočiť pocity stagnovania. Máte dojem, že sa nikam neposúvate, že vás ubíja stereotyp? Skúste si vymyslieť drobné úlohy, ktoré sú zábavnejšieho charakteru. Alebo sa vo svojom voľnom čase začnite učiť niečo, čo ste vždy chceli vedieť. Ak máte okrem toho v práci dojem, že musíte na niečo stále čakať, ak to nemôžete zmeniť, skúste túto situáciu aspoň prijať.

Či už ste čerstvo zamilovaní alebo ste v dlhodobom vzťahu, skúste si položiť otázku, či venujete nejaký čas aj priateľom. Čerstvá láska vie poriadne zamútiť hlavu, a to až tak, že si niektoré varovné signály buď vôbec nepripúšťame, alebo ich ani len nevidíme. A tu je dobré obrátiť sa na priateľov. Aj keď máte pocit, že všetko zvládnete sami, prijmite od nich pomoc, ak ju ponúkajú. Záleží im na vás.

Láska voči sebe: Máte sa dostatočne radi? Venujete čas aj sami sebe? Tento týždeň máme pre vás takúto radu: zatancujte si. Urobte si tanečný večer doma s partnerom, alebo si len jednoducho sama zatancujte. Je to úžasne oslobodzujúce, príjemné a nabudí vás to skvelou energiou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy