Baran

Bojíš sa, že jedného dňa ťa všetci opustia a zostaneš navždy sama. Si spoločenský typ človeka a samota je tvojou nočnou morou. Viac ako straty priateľov sa bojíš toho, že prídeš o muža, ktorého miluješ. Stratu jednoducho nedokážeš len tak predýchať.

Býk

Strach z neznáma je pre teba stelesnením hororu, pretože miluješ pocit bezpečia, stability a to typické teplo domova.

Blíženci

Bojíš sa toho, že nebudeš dokonalá. Miluješ, ak máš všetko pod kontrolou, vždy všetko stíhaš, si neustále dokonale nahodená či robíš všetkých šťastnými. Pokiaľ nesplníš svoje vysoké očakávania, si zo seba sklamaná a doslova sa bojíš nedokonalosti. Neznášaš, keď niečo nie je tip – top.

View this post on Instagram

@juuleechkaa #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak

Najväčší strach máš z toho, že ťa nikto nebude milovať tak, ako si zaslúžiš. Pokiaľ sa ti však láska patrične vracia a ty si ju užívaš plnými dúškami, máš neustále úsmev na perách.

Lev

Keďže sa za každých okolností snažíš byť dominantným znamením, bojíš sa, že sa ti nedostane dostatok pozornosti. Neznášaš splynutie s davom a tak hľadáš všemožné spôsoby, ako z neho vytŕčať.

Panna

Nenávidíš chaos. Všetko vo svojom živote sa snažíš mať do posledného bodu naplánované a zorganizované. Obávaš sa čohokoľvek, čo by mohlo narušiť tvoju rutinu.

Váhy

Bojíš sa toho, že v spoločnosti nebudeš dostatočne atraktívna. Miluješ akúkoľvek krásu a harmóniu a desí ťa, pokiaľ nevyzeráš podľa svojich predstáv. Vždy sa chceš každému páčiť a je jedno, pri akej príležitosti.

Škorpión

Tvoj najväčší strach predstavuje zraniteľnosť. Si nebojácne znamenie, ktoré si nikoho nepúšťa príliš blízko k telu. Preto sa bojíš komukoľvek dávať najavo svoje pocity.

Strelec

Neznášaš ten pocit, keď si v pasci. Nemyslíme tým fyzicky, ale emocionálne, finančne, profesionálne či ak sa chytíš do pasce vďaka láske. Miluješ svoju bezhraničnú slobodu a pokiaľ niekde uviazneš, si z toho v koncoch.

Kozorožec

Máš najväčší strach z odmietnutia. Neznášaš zahanbenie či poníženie a myslíš si, že kvôli tomu ľudia od teba bočia. Urobila by si čokoľvek preto, aby ťa nikto neodmietol, pretože odmietnutia sa desíš naviac.

Vodnár

Si vždy v najlepšej kondícii a tak sa obávaš, že jedného dňa tvoja vitalita bude ohrozená. Pri pomyslení na starnutie, vrásky a únavu podľahneš panike si deprimovaná.

Ryby

Ešte len začneš premýšľať o strate svojej lásky a už podliehaš panike. Si veľmi emocionálne založená a bojíš sa, že svoj smútok nedokážeš udržať na uzde.

 

Zdroj: powerofpositivity.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.