unsplash/brena huff

Ani jedna z nás nemôže povedať, že by nemala v sebe niečo „špeciálne“, čo nás robí príťažlivými. Ale predsa len naše znamenie má istý vplyv na nás a za pomoci zverokruhu vieme zistiť aj niečo viac.

Atraktivita je však relatívny pojem. To, čo sa páči tebe a môže ťa priťahovať, nemusí druhého. Lenže v astrológii je to jasné. TIETO znamenia sa vyšplhali na samú špičku a patria medzi najzvodnejšie spomedzi všetkých.

Vďačia optimizmu či ich veselej povahe, ktorými si dokážu získať veľké publikum ľudí. Muž sa s nimi cíti nesmierne uvoľnene a také ženy by si nenechal ujsť.

Vodnár

O žene narodenej v znamení Vodnár sa hovorí, že je to večné dieťa, ale v dobrom slova zmysle. Je veselá, hravá a nikdy nestráca optimizmus. To si na nej muž nesmierne cení, pretože v náročnejších dňoch je mu skvelou oporou.

Vo vzťahu s ňou nuda neexistuje. Stále niečo vymýšľa a vyzerá popritom neuveriteľne nádherne. Stačí jeden pohľad a chlap jej leží pri nohách. Jej tajomstvo zvádzania je teda úplne jasné.

Rak

Naopak Račica ma skvelý vkus, čo sa týka módy, a presne vie, aký kúsok si vziať na seba, aby tým počarovala opačnému pohlaviu. V neposlednom rade dáva pocítiť svojej polovičke, ako veľmi je pre ňu dôležitý a aký je to alfa samec.

To sú dosť pádne dôvody, prečo v jeho očiach vyzerá ako tá najdokonalejšia priateľka. V posteli je nápaditá a rada experimentuje. Keď sa to pospája dokopy, nemôže vzniknúť nič iné, ako zvodná dračica.

Škorpión

Nádherná žena plná ohňa. Nebojí si vziať, čo chce, má zdravú dávku sebavedomia a pre chlapa je to afrodiziakum zvodnosti. Aj keď vie, že nie je dokonalá, prijala sa presne taká, aká je.

Celý deň svoje okolie obdarúva úsmevom a dobrou náladou. No a teraz ruku na srdce, keby si ty chlap, nezaľúbiš sa tiež?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy