instagram.com

Znamenia zverokruhu sa všetky od seba nejakým spôsobom odlišujú. To platí aj pre výber destinácie, kam by sme chceli cestovať. Niektorí obľubujeme slnko, niektorí hory, iní zas milujú adrenalín. Podľa toho, aké si znamenie by si si mala vyberať aj cieľ svojej cesty. Dokáže ho totiž ovplyvniť, pretože nie každý je dobrodružný typ a naopak nie všetci milujú leňošenie na pláži pod slnkom. Každému znameniu vraví jeho vnútorný hlas niečo iné. Preto sa ním riaď aj pri výbere dovolenky. Takto si vyberajú typ dovolenky jednotlivé znamenia:

Baran

Cestujem preto, aby som vyjadrila svoj názor. Vždy mi záležalo na spätnej väzbe, no ak sa spolu vyberieme na dovolenku, mal by si s mojím výberom destinácie súhlasiť. Netúžim totiž po tom, aby sme sa niekde uprostred diaľnice otáčali a s nasrdeným výrazom sa vracali späť. Tiež si daj pozor na to, aby si vstal čo najskôr, lebo neznášam meškanie!

Býk

Na dovolenke sa chcem cítiť čo najpohodlnejšie. Čiže ak sa niekam vyberieme autom, vôbec mi nebude trápne zastavovať na každej pumpe, aby som mohla použiť toaletu. A nezabudnem si na tej pumpe tiež kúpiť teplú deku, do ktorej sa zabalím počas chladnej noci. Budem sa modliť, aby som na hoteli nenašla neporiadok po ubytovaných pred nami, pretože potom ten hnev nebudeš chcieť zažiť. Preto je najlepšie, aby sme si všetko dopredu naplánovali do posledného detailu.

Blíženci

Foťák je prvou vecou, ktorá nesmie chýbať v mojej batožine. Radšej ho však budem mať počas celej dovolenky pri sebe, pretože chcem mať na všetko pekné spomienky. Nikdy totiž nevieš, či nebude skvelá príležitosť urobiť perfektný záber. Čiže ak nie si fotogenický typ, na cestovanie so mnou radšej zabudni. Jasné, že sa budem s tebou aj rozprávať, but first … let me take a selfie!

Rak

Som taká šťastná, že počas celej cesty ti budem o tom nadšene rozprávať. Preto mi daj rýchlo vedieť, ak ťa moje reči budú nejako obťažovať. Popritom budem nostalgicky spomínať na všetky krásne zážitky, ktoré som stihla zozbierať počas mojich celoživotných ciest. Máš ty ale šťastie, že neletíme na Mars …

Lev

Ak osoba v znamení blíženci bude fotiť všetko vôkol seba, ja ako egoistický lev budem fotiť samu seba. Samozrejme, že na fotkách nebudeš chýbať ani ty, musím sa predsa pochváliť svojím pekným priateľom. Potrebujem totiž našim budúcim deťom ukázať, že ja som tá krajšia v našom vzťahu. A – nemal by si zabúdať na to, že ak ma zoberieš do nejakej reštaurácie, nezačni jesť skôr ako ja spravím perfektnú fotku jedla na môj blog.

 

Panna

Pri mne sa nemusíš obávať, že by si zablúdil. Mám totiž všetko do detailu naplánované. Musím byť totiž o krok vpred ako ostatní. Nebojím sa byť kedykoľvek spontánna, tak neostaň prekvapený, ak ukážem svoju pravú tvár.

Váhy

Som skvelým spoločníkom, ako stvorená na cestovanie. Rada uzatváram kompromisy, počas cesty ťa budem zabávať, no dám pozor na to, aby sme stále išli správnym smerom. Ver mi, postarám sa o tvoje pohodlie, o zábavu a tiež o to, aby si mal dostatok jedla. Ak sa preto rozhodneš so mnou niekam cestovať, budeš sa mať pri mne ako v bavlnke.

Škorpión

Buď pripravený na to, že počas cesty potrebujem tiež čas na zotavenie. Mám totiž toho toľko na hlave, takže sa nečuduj, ak pôjdem spať o ôsmej večer. Našu dokonalú spoločnú dovolenku predsa niekto musí naplánovať.

Strelec

Chcem byť aj chvíľku sama, aby som mohla všetko preskúmať. Rada sa len tak prechádzam na neznámom mieste a pozorujem všetko okolo seba. Som ten typ osoby, ktorý miluje dané miesto len vďaka milým ľuďom, ktorí tam žijú. Ak sa niekam sama vyberiem, ešte nezúfaj – neopustím ťa za žiadnych okolností.

Kozorožec

Rada nakupujem a zjednávam ceny. Tvoja peňaženka to teda určite pocíti, no neboj sa, vždy vyjednám nejakú zľavu. Nekúpim totiž niečo, na čo by som minula štvrtinu svojej výplaty, no nie? Tiež rada plánujem a to do detailov. Od ubytovania až po dokonale strávený večer. Ak sa však nebudeme držať našich plánov, nepanikárim. No nemôžme sa stratiť, lebo to potom so mnou budeš mať ťažké.

Vodnár

Mojím cieľom je na každej dovolenke si nájsť nových priateľov, takže musíš byť pripravený na zoznamovanie sa s novými ľuďmi. Je dôležité, aby všetky aktivity, ktoré budeme vykonávať spolu, boli plné nových ľudí. Netúžim totiž celú dovolenku presedieť na hoteli, chcem sa baviť a spoznávať nových priateľov!

Ryby

Milujem snívanie. Nečuduj sa, ak ostanem pri pamiatkach len tak vyjavene stáť a dlhý čas budem obdivovať ich krásu. Pripadajú mi totiž ako malý zázrak a snažím sa ich aspoň takýmto spôsobom oceniť. Pamätaj na to, že spomienky ti zostávajú navždy, preto si chcem všetko poriadne zapamätať.

 

Zdroj: zodiacdepth.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife