Osudová láska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetci túžime po láske. A hlavne po tej dlhodobej a pravej. No nie každému z nás sa ju podarí nájsť. Tieto 3 znamenia ale budú mať šťastie, pretože už koncom októbra ich stretne osudová láska. 

Lev

Ak si sa narodila v znamení Leva, tak sa už čoskoro na tvojej ceste objaví osudová láska. A čo je zaujímavé, objaví sa v ten najmenej očakávaný moment. Váš vzťah sa bude rozvíjať veľmi rýchlo a tento človek ťa dokáže urobiť naozaj šťastnou.

Všetko sa bude rozvíjať natoľko rýchlo, že už v roku 2023 budete reálne rozmýšľať nad ďalším vážnejším krokom vo vašom vzťahu. Alebo ho dokonca už aj uskutočníte. Priprav sa, bude to romantická jazda plná vášne a lásky.

Kozorožec

Narodila si sa v znamení Kozorožca? Od konca októbra a až do konca tohto roka bude pre teba láska na prvom mieste. Už čoskoro stretneš človeka, ktorý je tvojou skutočnou a dlho očakávanou polovičkou.

Hviezdy ti radia, aby si bola otvorená novým známostiam – práve toto ti pomôže stretnúť toho pravého. A neboj sa prejavovať a ukázať, aká si v skutočnosti. Práve tým sa zapáčiš svojmu budúcemu partnerovi.

Pokračovanie článku nájde na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy