instagram/veronikatwiins

Talentovaná slovenská speváčka, dnes už známa pod pseudonymom Vebi, Veronika Nízlová, len nedávno priznala veľmi vážne zdravotné problémy. Pôvodcom ich vzniku je niečo, čo bežne používajú mnohé z nás. Bolesti, fľaky a opuchy. Presne to sa deje s telom krásnej speváčky, ktorá prežíva hotovú nočnú moru! 

Známa dvojička sa chcela iba skrášliť. Použila obyčajnú dostupnú farbu na vlasy z drogérie netušiac, že si tým privolá samo peklo. „Dávala som si na vlasy farbu z drogérie a odvtedy mám rozhasený organizmus. Keď zjem aj veci, na ktoré som v živote nemala alergiu, tak mám reakcie,“ prezradila 34-ročná umelkyňa portálu Nový Čas. „Bola som aj na biorezonancii, aj viem, čo nemôžem jesť a tomu sa vyhýbam. Ale dám si niečo, o čom si myslím, že mi nemôže uškodiť, a mám reakciu, vyhodím sa. Mám to strašné, suší sa mi to, mám to opuchnuté, boľavé,“  dodáva ďalej.

Komplikácie jej zdravia sa objavili aj pri natáčaní obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome: ,,Dávali mi parochňu na skúške, tak som mala alergiu na lepidlo a odstraňovač lepidla. Na druhý deň som bola celá spuchnutá, mejkapovali mi ruky, lebo som ich mala celé bordové, povyhadzované. V deň nakrúcania mi museli dávať iné lepidlo a dávali mi parochňu dole klasickým olejom.“ My len dúfame, že sa to zlepší a Veronika nebude musieť prežívať to, čo prežíva teraz.

Zdroj: Čas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News