unsplash.com

Strelec

Áno, svet je trochu strašidelný a nie je zaručené, že všetko bude fungovať, no práve to všetko ti unikne, keď sa budeš stále ukrývať vo svojej zóne pohodlia. Ak máš problém vyjsť zo svojej komfortnej zóny, začni tým, že ju budeš pomaly rozširovať. Nemusíš čeliť hneď tvojmu najväčšiemu strachu, začni s niečím malým. Ak ti to vyjde, motivuje ťa to ísť ďalej a tvoj život bude omnoho slobodnejší a pozitívnejší.

Ryby

Znamenie, ktoré si nikdy neprizná chybu. Odmietaš uznať svoju vinu a často obviňuješ za svoje pády hocikoho iného, len nie seba. Je na čase uvedomiť si, že nie každá negatívna vec v tvojom živote je chyba druhých ľudí či dokonca vesmíru. Akonáhle sa vyrovnáš s vlastným vplyvom, veci sa začnú meniť k lepšiemu.

Vodnár

Máš mnoho snov a túžob. Aj keď vieš, čo chceš, nevyzerá to, že by si pre svoj cieľ aj niečo skutočne robila. Uvedom si, koľko času strácaš a zmeň svoj lenivý prístup. Urč si plán, ktorého sa musíš držať a uisti sa, že si produktívna. Cieľ takto dosiahneš skôr, ako si myslíš.

Lev

Svoje sny a ciele máš pod kontrolou a neustále pracuješ na zdokonaľovaní sa. Avšak o oddychu iba hovoríš. Je čas na to, aby si sa uvoľnila a zlepšila svoj život. Z toľkej práce nakoniec vyhoríš. Musíš sa naučiť oddychovať – dopraj si relaxačný kúpeľ, prečítaj knihu, alebo sa choď prejsť do prírody.

Baran

Si extrovert a spoliehaš sa na svoje vzťahy s ostatnými, vďaka čomu sa nikdy nenudíš. Je potreba zapracovať viac na sebe, na svojej nezávislosti. Nemusíš sa báť, že ostaneš sama. Sebapoznanie ťa spraví ešte silnejšou osobnosťou.

Škorpión

Tvoje štandardy sú oveľa vyššie ako u iných ľudí a je potrebné ich trocha znížiť. Aj keď je pekné veriť, že môžeš dosiahnuť čokoľvek, nemôžeš mať moc nad všetkým. Sústreď sa na veci, ktoré môžeš reálne zvládnuť.

Rak

Si tvorivé znamenie a stále sa vďaka svojim rozmanitým záujmom zlepšuješ. Avšak mala by si si nájsť jedno hobby/cieľ, na ktoré upriamiš všetku svoju energiu. Naučí ťa to disciplíne a trpezlivosti.

Kozorožec

Stále si myslíš, že nie si dosť dobrá. Zabudni na všetku tú negativitu. Ak budeš veriť, že nie si v niečom dobrá, jednoducho sa tak aj stane. Zmeň svoje myslenie a pritiahni si do života pozitívnu energiu, ktorý ťa motivuje. A úspech príde sám.

Váhy

Ak ti bolo v minulosti ublížené alebo ešte nie si pripravená na nový vzťah, je to niečo, čo by si mala prehodnotiť. Hoci to môže byť najprv desivé, s pozitívnym prístupom sa budeš pomaly cítiť pripravená na novú lásku. Neexistuje záruka, že nebudeš mať zlomené srdce, no môžeš byť aj oveľa šťastnejšia ako v predošlom vzťahu.

Blíženci

Máš pocit, že dokážeš všetko vyriešiť a každému pomôcť. Priatelia s tebou neustále zdieľajú svoje problémy a aj keď sa zdá, že vieš všetko, je čas pracovať na tom, aby si toľko nerozhodovala. Každý má svoje vlastné problémy a vojny, vlož do nich svoju empatiu, ale nechci všetko riešiť za iných.

Býk

Nikto nemá rád, ak ho iní súdia, no je to súčasť života. Neexistuje spôsob, ako to zastavíš, no môžeš to pokojne ignorovať. Tvoj život je naozaj len tvoj. Nezáleží na tom, čo si druhí myslia. Nemusíš nikoho počúvať!

Panna

Máš ciele, ktoré sa zdajú byť nekonečné a rovnako nekonečne dlho bude trvať, kým ich naplníš. Nedá sa snívať vo veľkom a pritom pre to neurobiť takmer nič. Preber sa a buď efektívna vo všetkom, čo robíš. Do úspechu musíš vložiť kúsok driny.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife