unsplash.com

Baran

Vzhľadom k tomu, že si ohnivé znamenie, hľadáš niekoho, kto má energiu a charizmu – a Lev ich má v sebe oboje. Lev skvele skrýva svoju neistotu a tvári sa vždy nad vecou, i keď je v centre pozornosti (a tam je naozaj rád). Ale to nie je jediná vlastnosť, ktorá sa ti na ňom zdá atraktívna. Rada si užívaš pozornosť, ktorú ti dáva.

Býk

Vo všetkom si citlivá a pohodlná. Takže máš tendenciu podľahnúť Panne, pretože si rovnako užíva život pomalým a stabilným tempom. Panna je romantická, stabilná a miluje tvoje povahové črty.

View this post on Instagram

Tag someone you want to do this with!

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

Každý, kto ťa dokáže zaujať zaujímavým rozhovorom, má u teba šancu. Zo všetkých znamení je to práve slobodný a temperamentný Vodnár. Jeho otvorený prístup k životu sa hodí k tvojej intelektuálnej zvedavosti. Vy dvaja sa budete cítiť voľní aj vo vážnom vzťahu presne tak, ako vám to vyhovuje.

Rak

Škorpión sa zdá byť chladný a vzdialený, no ty máš schopnosť vidieť do jeho vnútra a pomaly odhaľovať, čo sa v ňom skrýva. Ak ide o lásku, hľadáš hlboké emócie a podobne je na tom aj Škorpión. Obaja potrebujete čas na vybudovanie dôvery a staviate silný vzťah pomalými krokmi.

Lev

Si verné a živé znamenie a iba málo ľudí dokáže fungovať s tvojou energiou. Najlepšie to ide Baranovi. Je vášnivý a nebojí sa spraviť prvý krok. Priťahuje ťa na ňom jeho schopnosť zvládnuť každú situáciu. Spája vás aj to, ako si dokážete spoločne užiť zábavu.

Panna

Stabilné a pracovité znamenie ako ty, hľadá v láske človeka, akým je Kozorožec. Obdivuješ jeho vytrvalosť a životné ambície. Spoločne sa posúvate vpred aj v pracovnom živote.

Váhy

Ak máš mať s niekým šťastný vzťah, sú to Blíženci. Obaja ste sociálne orientovaní a milujete rozhovory, ktoré u vás môžu trvať hodiny a hodiny. Obaja milujete cestovanie a kultúru – ty pre nové skúsenosti a Blíženec kvôli svojej zvedavosti.

Škorpión

U teba platí, že protiklady sa priťahujú. Preto ťa láka Býkova nátura, ktorá vyrovnáva tvoju intenzívnu energiu. V romantike ste obaja vášniví. Býk je navyše spoľahlivý a to ťa na ňom láka.

Strelec

Ako najzábavnejšie znamenie zverokruhu máš tendenciu zamilovať sa do Barana, ktorý je nebojácny a život vidí ako jedno veľké dobrodružstvo. Jeho energia a nadšenie pre život korešponduje s tebou. Obaja ste optimistickí a navzájom sa inšpirujete. Nuda pri vás nehrozí.

Kozorožec

Napriek opačným povahám ťa dostane Rak, vďaka jeho láskyplným a podporujúcim vlastnostiam. Zameriavaš sa na svoju reputáciu a kariéru, a Rak ti pri  nich ukáže svoju okamžitú podporu. Dokáže sa vyrovnať s tvojou tvrdohlavosťou a teba ohromuje jeho schopnosť držať krok aj so zaneprázdneným spoločenským životom.

Vodnár

Miluješ intelektuálne rozhovory a so svojou sociálnou gráciou sa k tebe skvele hodia Váhy. Vy dvaja sa môžete navzájom obmotať okolo prstov. Nemusíš sa báť, že budeš príliš zviazaná, pretože Váhy majú radi svoj priestor rovnako.

Ryby

Ako zmyselné znamenie ťa priťahuje Býk. Je ideálnym partnerom v beznádejnej romantike, po ktorej túžiš. Je prirodzený a verný. Na ňom oceníš aj jeho umelecké a kultúrne vyžitie. Skvelá kombinácia praktického a romantického partnera.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating