Pexels/Andrea Piacquadio

Hovorí sa, že ženy sú tie, ktoré sú vo vzťahu vždy nespokojné. Že im nestačí ani to, keď im chlap znesie modré z neba. No naozaj je to pravda? Muži sú rovnakí a v ničom sa (v tomto prípade) od žien nelíšia.

Chlapi v týchto znameniach nie sú vo vzťahu spokojní, aj keď im frajerka splní všetko, čo im na očiach vidí.

Býk

Muž v znamení Býka túži po dokonalom vzťahu. Chce mať všetko perfektné, pretože sa mu nepáči spôsob slovenského života – od výplaty k výplate. Kvôli tomu má problém nájsť si partnerku. Keď si ju už aj nájde, večne s niečím nie je spokojný.

Jeden deň mu prekáža navarené jedlo, druhý deň to, ako je upratané, neskôr sa mu nepáči čo ide v televízii, potom je nešťastný z toho, že ho frajerka do niečoho núti a tak dookola. Nezdá sa to, ale byť vo vzťahu s Býkom dá zabrať.

Lev

Ako už určite vieš, chlap v tomto znamení je veľmi, ale naozaj veľmi, náročný. So vzťahmi nemá problém, no v žiadnom nevydrží dlho. Je náročný a vyžaduje veľa pozornosti. Nie iba od partnerky, no aj od jej rodiny.

Taktiež si zakladá na tom, aby mal vždy všetko nachystané. Či už ide o obed, oblečenie, noviny alebo aj o rannú kávu. Jeho priateľka sa môže (občas) cítiť ako slúžka, preto sa po pár mesiacoch väčšinou rozídu. Levove vzťahy sú krátke, no za to s full servisom.

Strelec

Pokiaľ poznáš Strelca, asi vieš, že nemá na vzťah dobrý názor. Uprednostňuje skôr ženy na jednu noc, no ak si ho Amor nájde, nevyhne sa tomu ani on. Je však rozmaznaný a chce, aby vo vzťahu všetko fungovalo. Nechápe však, že čaro pravej lásky je práve v tej nedokonalosti.

Kvôli tomu s ním majú všetky partnerky problém – keď sa objaví prvá hádka, je schopný sa kvôli nej rozísť. Vzťah si predstavuje bez problémov a bez komplikácií.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy