V dnešnom horoskope nájdeš zoznam znamení, ktoré sú zoradené podľa toho, ako veľmi im záleží na aktuálnom vzťahu. Môže naozaj láska po roku vyprchať? Naozaj sú niektorí ľudia vo vzťahu iba preto, pretože je to pohodlné? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Blíženci

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, miluje zo všetkých znamení najviac. Na vzťahu mu záleží, pretože je romantický typ. Snaží sa neustále, niekedy až príliš.

Ryby

Po Blížencoch nasledujú Ryby, pretože sú tiež romantické znamenie. Tento človek vie o svojich pocitoch všetko. Vo vzťahu je ten, ktorý ako prvý začne riešiť problém. Nemôže nechať nič len tak, nemá na to srdce.

Baran

Človek, ktorý sa narodil v znamení Barana, je priebojný. Všetko si získava svojpomocne, preto má neustále energiu na to, aby na vzťahu pracoval. Záleží mu na vzťahu dosť.

Škorpión

Škorpión je v tomto rebríčku pomerne vysoko, pretože láska je jeho parketa. Keď je nezadaný, dá sa o tom diskutovať, no ak je vo vzťahu, je z neho milujúci partner, ktorý by pre svoju polovičku aj umrel.

Panna

Človek v znamení Panny na prejavovanie citov moc nie je, no na vzťahu mu záleží. Chce, aby sa jeho partner cítil dobre a aby bol posledný. Unavujú ho detské vzťahy, preto sa snaží neustále posúvať vpred, aby mal vzťah čo najlepší.

Vodnár

Tento človek nevie čo chce, no vo vzťahu je neutrálny. Záleží mu na ňom, no ak by sa nevydaril, šiel by ďalej. Keď vie, že vzťah má budúcnosť, snaží sa, no ak je tam viac hádok, než lásky, nemá to zmysel.

Lev

Človek v znamení Leva je rád, ak má vzťah. Pýši sa ním, je ním posadnutý a záleží mu na tom, aby v spoločnosti vyzeral ako zamilovaný. Všetko je to len klam a v realite to tak vôbec nie je, zamilovanosť ho po roku prešla. Keď ho partner prestane priťahovať, opustí ho.

Strelec

Človek, ktorý sa narodil v znamení Strelca, nie je na tom o nič lepšie. Na vzťahu mu záleží, no nechce sa mu na ňom pracovať. Je rád, ak má všetko pripravené, zorganizované a on nemusí nič riešiť. Ak má vyjsť zo svojej komfortnej zóny, radšej sa rozíde.

Váhy

Tento človek je veľmi náladový. Keď je vo vzťahu, jeden deň je starostlivý, druhý deň ani nevie, že nejakého partnera má. Na vzťahu mu až tak nezáleží, pretože má svoje vlastné problémy, ktoré musí vyriešiť.

Kozorožec

Človek s týmto znamením je tvrdohlavý a hádky začína väčšinou on. Ak nie je podľa neho, háda sa dovtedy, dokým sa to nezmení. Na partnerovi mu nezáleží a úplne s prehľadom mu vie raniť city.

Býk

Tento človek je vo vzťahu už iba zo zotrvačnosti. Nechce sa mu rozísť, pretože si potom nechce hľadať nič nové. S partnerom majú otvorený vzťah už dávno, pretože to nefunguje.

Rak

Človek, ktorý sa narodil v znamení Raka, sa nemá čím chváliť. Ešte nezažil poriadny dlhodobý vzťah, pretože vôbec nevie, čo má vo vzťahu robiť. Je sebecký a na ničom mu nezáleží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.