Nový týždeň je tu a s ním aj nový horoskop. Tentokrát sa pozrieme na znamenia, ktorým nie sú naklonené hviezdy v oblasti zdravia, a preto by si ľudia v nich narodení mali dávať na seba pozor. 

Kozorožec

Ty ako človek v tomto znamení si oddaná svojej práci a ak niečo nie je podľa teba, vie ťa to naozaj vystresovať. Všetko vo svojom živote chceš mať pod kontrolou, a keďže posledné týždne zažívaš v práci i súkromnom živote nečakané situácie, má to silný vplyv na tvoju psychiku. Stres, nervy a strach oslabujú ľudskú imunitu, čo znamená, že ak sa rýchlo neupokojíš, tvoje unavené telo i myseľ podľahnú chorobe, ktorá ťa na pár dní pripúta k posteli. Sprav si oddychový deň a uvedom si, že nemôžeš všetko riešiť iba ty.

View this post on Instagram

Nezabúdaj✨ #odzadu #zostandoma #doma #virus

A post shared by ODZADU SK (@odzadu) on

Baran

Ak si narodená v znamení Barana, je možné, že tento týždeň ťa čaká nemilé prekvapenie. Nemusíš sa báť choroby, ktorá by ťa položila. Pozor by si si mala dávať skôr na bezpečnosť pri práci. Ak budeš tento týždeň fyzicky v práci, buď opatrná. Hviezdy naznačujú, že vo vzduchu visí menšia nehoda, ktorá môže mať pre teba bolestivý dopad. Aj to môže byť znamenie toho, že je čas trocha povoliť z režimu.

Vodnár

Už dlhšiu dobu pociťuješ, že ťa pobolieva určitá časť tela. Tak sa zdá, že v tomto týždni si uvedomíš, že všetky tie malé príznaky už viac nemôžeš ignorovať. Častokrát odkladáš veci na neskôr a nedávaš vážnosť veciam, ktoré vážne môžu byť. Našťastie, pri tomto sa nemusíš ničoho báť. Stačí, ak budeš dodržiavať režim a rady odborníkov, a o pár týždňov aj zabudneš, že ťa niečo nepríjemné postretlo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.