freshpickeddeals.com

Adriana je nielen spíkerka v rádiu E2, ale aj aktívna inštruktorka jogy. A z tejto pozície sa v našom videu zamýšľa nad niekoľkými otázkami, súvisiacimi s trénerstvom a celkovou filozofiou aktívneho športovca a trénera.

Je trénerstvo „dream job“? Aký má byť kvalitný tréner?

Možno na prvý pohľad je pre mnohých trénerstvo „dream job“. Na ten druhý vidí Adriana za touto prácou veľa driny, cieľavedomosti, empatie, nikdy nekončiace vzdelávanie a osobný vklad do práce s každým klientom. Čo sa navzájom nevylučuje s označením „práca snov“. Ale keď chce byť tréner naozaj dobrý, nestačí byť iba trénerom. Vždy je trochu aj psychológom, kamarátom, terapeutom. Kvalitný tréner podľa Adriany musí svoju prácu v prvom rade milovať, stále na sebe pracovať a odovzdávať zo seba všetko, čo sa len dá.

Aj Adriana má svoje vzory. Jej vzor musí mať dobrú energiu. Do cvičenia jogy musí dávať pohybovú kultúru, ale aj duchovný rozmer. Vtedy je prínos cvičenia kompletný.

Keď to všetko zhrnieme, takto nejako si predstavuje aj víťaza súťaže FIT LEADER.

Celé video si môžete pozrieť tu:

Ste tréner/ka? Prihláste sa do súťaže FIT LEADER – najlepší tréner na Slovensku a získajte prestížne ? ocenenie, ktoré si zaslúžite. www.fitleader.sk/registracia

hlasovanie

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness