City k bývalému

Ako často si zaspomínaš na svojho expartnera? Pomocou tohto kvízu zistíš, či je tvoj predošlý vzťah definitívne ukončený alebo stále máš nejaké city k bývalému.

Ste v kontakte?

Ako by si popísala pocity, ktoré vznikajú počas toho, keď myslíš na svojho bývalého?

Premýšľaš nad novým vzťahom?

Ako vnímaš svoj život bez bývalého?

Čo cítiš, keď si predstavuješ jeho život bez teba?

Keď si pomyslíš na to, že má inú, tak?

Čo predchádzalo tomu, že ste sa rozišli?

Prečo ste sa rozišli?

Ako hodnotíš čas, ktorý ste spolu strávili?

Ako chceš, aby sa k tebe správal tvoj bývalý po rozchode?

Zisti, čo pre teba znamená tvoj bývaly: Uzavretá kapitola alebo príbeh pokračuje?
Je to naozaj uzavretá kapitola
Tento vzťah je definitívne ukončený. Odniesla si si z neho to, čo si potrebovala a veľa si sa v tomto vzťahu naučila. Dokázala si sa cez to preniesť a si vďačná svojmu bývalému za všetko, čo ste spolu prežili. Na svoj bývalý vzťah spomínaš už len s rešpektom a úctou.
Je to závislosť
Vládnu tebou emócie. Bolesť, pocit viny, zlosť, žiarlivosť. Pre teba je ťažké sa pozrieť na situáciu z opačnej strany. Dnes je pre teba tvoj bývalý ten najlepší na svete a zajtra je z neho najväčší d*bil. Je možne, že chceš všetko napraviť, dať tomu ešte jednu šancu. Skús prerušiť všetky kontakty so svojim bývalým. Uvedom si, že už sa stalo, už ste sa rozišli. Ak je to pre teba náročne, môžeš vyhľadať pomoc psychológa. Nie je to vôbec hanba.
Určite ste sa definitívne rozíšli?
Nebol váš rozchod náhodou len formalitou? Tvoj bývalý partner ešte stále má miesto v tvojom srdci, tvojej hlave a v tvojom živote. Snažíš sa zachrániť váš vzťah, len to voláš inak - “kamarátstvo”. Kvôli tomu nevieš stretnúť niekoho nového, s kým by to mohlo byť úplne iné.

A ak ťa tvoj bývalý prosí o druhú šancu, odpovedz si na tieto 4 otázky a budeš vedieť, čo robiť. Možno to ešte nie je stratené a každý si občas zaslúži druhý pokus.

Každý vzťah prechádza rôznymi fázami a obdobiami, a niekedy sa môže stať, že nás začne brať ako samozrejmosť. To môže byť frustrujúce a bolestivé, ale je dôležité si uvedomiť, že to nemusí byť nezvratné a takto bude vyzerať celý váš vzťah. V našom predošlom článku nájdeš návod, ako to napraviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy