Je jedno, či to bol ľahký alebo ťažký rozchod, či to bolo tvoje alebo jeho rozhodnutie. Je koniec a ty to musíš pochopiť. Predtým, ako mu budeš chcieť znova napísať, odpovedz si na týchto 6 otázok. 

1, Píšeš si s ním preto, lebo si zatúžila opäť po minulosti? Žiješ tu a teraz a minulosť navždy zostane minulosťou. Ak sa v nej budeš príliš hrabať, môže sa stať, že už sa nikdy nevrátiš do reality a prítomnosti.

2, Píšeš mu len preto, lebo ti niekto ublížil? Ak sa stane to, že ťa opäť niekto sklamal, máš pocit, že najlepšie riešenie je napísať tvojmu ex, pretože si myslíš, že ťa to aspoň na chvíľu vytrhne zo zlých myšlienok aj keď vieš, že jeho už určite nechceš. Ver mi, je to len strata času a sebaúcty.

3, Píšeš mu preto, lebo chceš odpovede? Po skončení vzťahu je prirodzené, že máš veľa otázok, no vypočúvanie a neustále vypytovanie môže byť trápne a budeš mať ešte viac otázok. Možno dokonca tvoj bývalý ťa bude ignorovať alebo mu to bude nepríjemné. A tak s strápniť naozaj nechceš.

zdroj: pexels.com

 

4, Píšeš si s ním preto, lebo sa cítiš osamelo? Osamelosť môže spôsobiť to, že robíme veľmi bláznivé a nepochopiteľné veci, ktoré neskôr veľmi ľutujeme. Pamätaj si- tvoja osamelosť ťa prejde, no hanba z toho ako si vypisovala tvojmu ex bude v tebe ešte veľmi dlho.

5, Píšeš mu preto, lebo si opitá? Predtým, ako mu niečo odošleš, uvedom si, že toto by si v triezvom stave nikdy neurobila a porozmýšľaj nad tým aké následky by to malo pre teba. Alebo si skrátka vtedy mobil daj na letový režim.

6, Píšeš mu preto, lebo máš zlú náladu? Ak má byť len na zlepšenie nálady a na to isté pobavenie sa, kašli na to, pretože jedného dňa ťa to môže veľmi mrzieť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.