Instagram/farma.markiza

Asi ani jeden rok nevyvolalo finále reality šou Farma také ohlasy ako teraz. Nespokojní ľudia vyjadrili v komentároch názor, že podľa nich išlo o podvod a Mesut sa stal víťazom neprávom. Podľa nich si výhru zaslúžila farmárka Eva Vajsová.

Tá sa na svojom Instagrame už viackrát k téme vyjadrila a podľa jej slov išlo o veľmi nešťastne formulovanú otázku. Najnovšie sa fanúšikom prihovorila v live streame, kde na nich vybalila novinku, nad ktorou uvažuje.

Eva by rada vytvorila transparentný účet, ktorý by slúžil na zbierku. Do tej by sa mohli zapojiť všetci nespokojní ľudia, ktorým sa nepáči, ako finále dopadlo. Stačí, aby každý z nich poslal 1 euro. Podľa nej sa teraz krajina rozdelila na dva tábory – tím Eva a tím Mesut.

„Som strašne zvedavá, koľko Slovákov na Slovensku je reálne nas*aných, že to takto dopadlo a koľko ľudí sa začne búriť. Mňa by veľmi zaujímal váš názor, píšte mi do správ,“ povedala finalistka v živom vysielaní.

Od fanúšikov chcela, aby jej napísali, či by vôbec o takúto zbierku záujem bol. Stačilo jej, aby poslali aspoň 100 správ, podľa ktorých by vedela, že má zmysel sa do toho púšťať.

A ak by si si myslela, že vyzbieraná suma ostane Eve, si na omyle. „Mne nejde o to, aby som si tie peniaze nechala. Ja s tými peniazmi, samozrejme, nejaký plán mám, ktorý by ste sa ľudia dozvedeli v pravý čas. Ale určite som zvedavá na vaše reakcie,“ dodala. Nejde jej teda o to, aby si takýmto netradičným spôsobom zarobila na náhradu výhry.

Pozri si live stream, v ktorom Eva prezradila o jej plánoch a pocitoch viac

Neskôr sa ľuďom prihovorila vo svojom príbehu a vyzerá to tak, že zbierka sa naozaj uskutoční. Ľudia ju zahltili podpornými správami.

„Nestretla som sa asi ani s jednou negatívnou reakciou na to, čo chcem spraviť, takže veľmi si to cením, veľmi si to vážim. Pevne verím, že dnes sa mi to podarí dotiahnuť do úspešného konca a všetci budete vedieť, kde, čo, kedy, na čo, prečo, začo, takže ďakujem,“ prezradila Eva.

Čo na jej nápad hovoríš? Zapojila by si sa do tejto zbierky aj ty?

Zdroj: Instagram/evavajsova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News