Photo by Katie Treadway on Unsplash.com

Ľudia, ktorí sú hraví a zvedaví, musia stále niečo robiť. Počas karantény je to obzvlášť ťažké, pretože aktivity sú obmedzené a tak musia čeliť nude. Tu sú znamenia a aktivity, ktoré by mali vykonávať v karanténe, aby sa nenudili a zvyšovali svoju produktivitu.

1.Ľudia, ktorí sú narodení v znamení Blížencov – ich živel je vzduch a tak sa nikde nezdržia dlho, pretože by ich to po čase omrzelo.

2.Ľudia, ktorí sú narodení v znamení Raka – ich živel je voda, preto sú stále nedočkaví niečo robiť.  Ak to neurobia, majú pocit, že im to odpláva preč.

zdroj: Photo by Duri from Mocup on Unsplash

3.Ľudia, ktorí sú narodení v znamení Streleca – ich živel je oheň, preto sú šťastní v spoločnosti a nie doma. Majú pocit, že sa doma onedlho zbláznia.

4.Ľudia, ktorí sú narodení v znamení Vodnára – ich živel je vzduch. Sú veľmi vynaliezaví, ale karanténa zabíja ich kreativitu.

Vytvoriť umelecké dielo

Títo ľudia sú veľmi kreatívni, preto by mali robiť niečo umeleckého charakteru. Najlepšie by bolo, ak by si zohnali veľké plátno a rôznou technikou ho ozdobili. Je iba na nich, čo zvolia. Možností je veľa – maľovať akrylovými farbami, kresliť ceruzkami alebo skúsiť koláž z farebných papierov.

Upiecť koláč

Recept, ktorý vládne internetu je momentálne banánový chlieb, no tieto znamenia sa môžu pustiť aj do oveľa zložitejšieho receptu, pretože to zvládnu. Vybrať si môžu napríklad tortu Red Velvet, makrónky, veterníky alebo mrkvovú tortu.

zdroj: unsplash.com

Poslať celej rodine pohľadnice

Čo viac by potešilo rodinu v týchto dňoch, než ručne robené pohľadnice? V tomto týždni bude obľúbený motív Veľká noc, tak sa do toho môžu pustiť všetky znamenia.

 

Zahrať si detektívnu hru

Spoločenských hier je veľa, no najviac rozvíja kreativitu (a myslenie) detektívna hra. Pri nej si tieto znamenia overia svoj postreh, zamerajú sa na detaily a poriadne sa im bude „pariť“ z hlavy.

Mať tajnú krabičku

Má to byť obyčajná krabička, do ktorej si všetky znamenia na lístoček napíšu svoje obľúbené aktivity. Od cvičenia, tancovania, prechádzky, pečenia, varenia, tvorenia, až po nákup na nejakom e-shope do výšky ľubovoľnej sumy. Každé ráno si jeden papierik vytiahnu a cez deň to splnia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy