Photo by Eric Ward on Unsplash

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nevera. Situácia, ktorú nechce zažiť asi nikto, kto je práve vo vzťahu. Ak však nastane, každý z nás sa s ňou vyrovnáva inak. Niekto dáva druhú šancu, iný robí scény. Sú tu však aj ľudia, ktorí podvádzanie neakceptujú v žiadnom prípade. Pozri sa, ktoré 3 znamenia zverokruhu neveru nikdy neodpustia.

Blíženci

Ľudia narodení v tomto znamení dlho hľadajú tú správnu osobu, a keď ju nájdu, dávajú jej všetku dôveru a oddanosť. Blíženci sú lojálni partneri, ktorí svojho partnera nepodvádzajú, a od neho očakávajú to isté. Ak sú však oni tí podvádzaní, okamžite prestanú komunikovať s osobou, ktorá ich zradila. Keď zistia pravdu, neukážu emócie, aby nevyzerali slabo. Kým znova začnú niekomu dôverovať, potrvá to dlho.

Rak

Rak je veľmi citlivý človek, a preto je emočné podvádzanie pre neho horšie ako to fyzické. Ak ho niekto podvedie fyzickým aktom, uvažuje o odpustení, ale ak bol partner citovo spojený s niekým iným, tak druhú šancu nedostane. Svoje pocity musí poriadne vo svojom vnútri spracovať. Partner, ktorý podvedie Raka nebude mať ďalšiu šancu, pretože viac pre neho nebude ani existovať. Nikto ho nebude môcť presvedčiť, aby prehodnotil svoje rozhodnutie.

Panna

Panna, ktorú podvedie partner sa cíti beznádejne. Ak ide o jej súkromné vzťahy, problémy v nich rieši veľmi ťažko. Nikdy nebude schopná odpustiť svojmu partnerovi, a vlastne ani sebe, pretože si často berie vinu na seba. Nezáleží na tom, či bola nevera fyzická alebo emocionálna, nebude sa môcť pohnúť ďalej. Ak by podvádzanie bolo citové, mohla by sa pokúsiť prediskutovať situáciu so svojím partnerom, aby pochopila, čo ho k tomu viedlo, ale ak by to bolo fyzické, komunikácia by neexistovala vôbec.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy