1. Strelec

Pokiaľ nie si narodená v znamení strelca, buď rada. Nikdy si totiž nemusela zažiť to, čo sa deje v jeho hlave. Spleť rôznych myšlienok a rôznych scenárov, ktoré si predstavujú, že by sa mohli stať. Ak mu chýbajú nejaké informácie, hravo si ich doplní svojimi vlastnými predstavami. Vo svojej mysli majú neskutočný svet, v ktorom žijú len oni sami.

2. Býk

Každý človek narodený v znamení býka vie, čo to znamená premýšľať až príliš. Nikdy nepozerajú na povrch veci a vždy sa snažia preniknúť až do jej vnútra. Analyzujú úplne všetko, čo sa im udeje v živote, až sa ocitnú v bode, kedy sú sami zmätení zo svojich vlastných myšlienok, ktoré nevedia utíšiť.

3. Blíženci

Ich prirodzenosťou je dualita a o robí všetko o niečo komplikovanejšie. Všetko prežívajú citlivejšie a aj tú najlepšiu správu dokážu obrátiť v hotovú katastrofu. Na to, aby sa zničili nepotrebujú nikoho iného. Úplne im stačí ich vlastná hlava. O všetkom veľa premýšľajú a zároveň si z toho robia srandu. Tak veľmi sa chcú na veci dívať nestranne, až im úplne uniká podstata veci.

4. Baran

Jeho hlava je neustále plná myšlienok. Oddychuje jedine, keď spí. A presne preto sa dá povedať, že barani sa v jednom kuse strachujú. Vymýšľajú rôzne katastrofické scenáre, čo by bolo keby, a celé to premietajú do svojho správania. Majú tendenciu veci komplikovať, čím sabotujú všetko dobré, čo by sa im mohlo prihodiť.

View this post on Instagram

Mood 📸 @erkhernandez

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

5. Panna

Panna ti môže pripadať ako necitlivý snob. Pravdou však je, že je na seba až príliš prísna. Neustále sa snaží dosiahnuť dokonalosť takmer vo všetkom, čo robí, no nikdy so sebou nie je spokojná. To, že je ublížená prenáša aj na ostatných. Tak sa cíti aspoň o troška lepšie. Aj keď to v skutočnosti vôbec nepomáha.

6. Ryby

Všetci poznáme človeka, ktorý je neustále smutný aj napriek všetkým dobrým veciam, ktoré sa mu v živote dejú. A presne tento človek, je pravdepodobne narodený v znamení rýb. Radi si hľadajú niekoho, komu by sa mohli pravidelne vyplakávať a sťažovať. Sú predurčené na to, aby cítili až príliš veľa emócií. Paranoja ich privádza k sebaľútosti a emócie sú pre nich natoľko komplikované, že aj keď je všetko naokolo dokonalé, vždy si nájdu niečo, prečo by sa mali strachovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.