Shakira a Gerard Piqué s milenkou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Toto asi Shakira len tak ľahko nepredýcha. Piquého frajerka, s ktorou speváčku podvádzal, je vraj tehotná. Na TikToku totiž kolujú fotky, kde vidno jej tehotenské bruško. 

Onedlho to už budú dva roky, čo nás šokovala správa o celebritnom rozchode. Po dvanástich rokoch stroskotal vzťah medzi Shakirou a Gerardom Piquém. Bývalý futbalista mal svoju dlhoročnú partnerku podvádzať s o niekoľko rokov mladšou Clarou Chiou Marti, ktorá bola jeho zamestnankyňou.

Shakira to mala zistiť na základe toho, že z džemu v chladničke bolo odjedené viac, pričom ho u nich doma nejedol nikto, okrem svetoznámej speváčky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gerard Piqué (@3gerardpique)

Ich následný rozchod bol rozoberaný verejne v rôznych kútoch sveta. Sprevádzalo ho viacero ostrých odkazov. Shakira dokonca naspievala hneď niekoľko piesní, no v jednej nezabudla spomenúť meno svojho expartnera.

Toto Shakira asi nepredýcha len tak ľahko

Povrávalo sa, že po búrlivom rozchode a potom, čo sa Shakira s deťmi presťahovala do Ameriky, je znovu zamilovaná. Doteraz to však nepotvrdila. Naopak, Gerard Piqué a Clara sa spolu začali ukazovať verejne. Pridali zopár príspevkov na sociálnych sieťach, za čo ale dostali veľkú dávku hejtu.

Dokonca sa šepkalo, že exfutbalista mal svoju novú priateľku požiadať o ruku. Ani to však nebolo potvrdené. Najnovšie ale na TikToku kolujú fotky, kde je zachytená blondínka, ktorej tvár zakrývajú slnečné okuliare a rúško. Podľa fanúšikov ide práve o Claru Chiu Marti. To by nebolo nič zvláštne, keby jej spod oblečenia nevykúkalo tehotenské bruško.

@jaxxchismetalk

Clara Chia is pregnant with Gerard Piques child #pregnant #shakira #shakirashakira #shakiraypiqué #gerardpique #pique #clara #claramente #clarachia #chismetok #gossip #chisme #tea #fyp #parati #viral #viralvideo

♬ original sound – Jaxx | Gossip•Chisme•Tea

V komentároch pod týmto príspevkom sa takmer ihneď objavili špekulácie a odkazy od fanúšikov. „Najsmutnejšia časť? Že synovia Shakiry budú mať sestru/brata od ženy, ktorá pomohla zničiť ich rodinu,“ píše sa v jednom z komentárov. „Vedeli sme, že sa to nakoniec stane … Shakira bude v poriadku, som si istý, že sa na to pripravila,“ myslí si fanúšik.

„Shakira sa chystá vydať ďalšie nové skladby,“ usúdil komentujúci. „Nemyslím si, že je to Clara Chia. Pozri sa na jej vlasy, sú príliš dokonalé. Nemôže to byť ona,“ zhodnotil ešte jeden.

Zdroj: TikTok/jaxxchismetalk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News