Shakira a Piqué s Clarou
Instagram/3gerardpique/shakira

Shakira po búrlivom rozchode s expartnerom Gerardom Piquém nezaháľa. Jeho nový vzťah s 23-ročnou Clarou Chiou Marti bombarduje z každej strany. Tentokrát však prvýkrát prehovorila o svojich pocitoch a partnerke svojho bývalého poslala nepriamy odkaz v televíznom programe španielskej televízie NMás

Minulý rok v lete nás šokoval rozchod páru, ktorý vyzeral priam idylicky. 46-ročná speváčka a 36-ročný exfutbalista, aj napriek vekovej bariére, spolu pôsobili šťastne a nerozlučne. Po 12 rokoch vzťahu však vyšlo na povrch, že Gerard Piqué matku svojich dvoch detí podvádzal. Jeho milenkou mala byť mladá členka jeho pracovného tímu.

Piqué a Clara Chia
zdroj: Instagram/3gerardpique

Odkedy sa známa dvojica rozišla, na Piquého a jeho novú partnerku sa to sype zo všetkých strán. 23-ročná Clara sa vraj psychicky zrútila kvôli nátlaku verejnosti a médií. Prednedávnom ich dokonca údajne vyhodili z reštaurácie, pretože jej majiteľ bol fanúšik speváčky.

Shakira prelomila mlčanie

Sklamaná speváčka sa k afére jej expartnera už nepriamo vyjadrila prostredníctvom skladby. Odkazy zaľúbencom posielala aj na Instagrame či svojimi činmi, ktoré si všimli a komentovali aj fanúšikovia. Teraz však prehovorila o svojich pocitoch priamo v španielskej televízii. A milenke svojho bývalého partnera poslala ďalší ostrý nepriamy odkaz.

Shakira
zdroj: Instagram/shakira

„Teraz sa cítim úplná, pretože som závislá len sama na sebe. V pekle je miesto vyhradené pre ženy, ktoré nepodporujú iné ženy,“ vyjadrila sa v relácii očividne na adresu mladej Clary.

„Verila som tomu príbehu, že žena potrebuje muža, aby bola kompletná. Tiež som mala ten sen o rodine, kde by deti mali mamu a otca pod jednou strechou. V živote si nesplníte všetky svoje sny, ale život vám to nejako vynahradí a myslím, že u mňa to život rozhodne urobil s tými úžasnými dvoma deťmi, ktoré mám a ktoré ma každý deň napĺňajú láskou,“ uzavrela.

Shakira s deťmi
zdroj: Instagram/shakira

Zdroj: nmas.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News