Love Island
Instagram/loveislandcs, pauluskiina

Tretia séria Love Island sa pomaly blíži do svojho finále. Dnes je však jasné, že jeden z najväčších favoritov na výhru o ňu viac bojovať nebude. Diváci Voyo a sledovatelia jeho instagramového profilu už vedia, o koho ide.

Spočiatku to vyzeralo, že pôjde o lásku až za hrob. Zamilovaná dvojica si dokonca spolu plánovala aj spoločnú budúcnosť. Postupne však city z jednej strany vyprchali a pre tú druhú hra v Love Island prestala mať význam.

Zrejme tušíš, že je reč o Adriane a Luovi, ktorí už v prvej časti reality šou neskrývali vzájomné sympatie. Osud to ale zariadil tak, že slovenský fešák vypadol, čo fanúšikom nedalo a svojím „protestom“ exsúťažiaceho vrátili do vily. Lásky bolo opäť na rozdávanie, no len na istý čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Adri ochladla a začala prechovávať náklonnosť k Oliverovi. Pri poslednom recouplingu tak nastala situácia, akú nikto nečakal. Voyo ju už zverejnilo aj na svojom Instagrame.

Natália si vybrala Lua

Ako prvá dostala slovo Natália Kočendová, ktorá účinkovala aj v druhej sérii. „Už dlhú dobu mám v hlave jedno meno. Ale vďaka dnešnej hre som si uvedomila, že nechcem zdieľať ani posteľ s niekým, kto neustále klame do očí. Z tohto dôvodu som to prehodnotila a vyberám si niekoho iného. A tým je Lu,“ uviedla kráska, ktorá svojimi slovami narážala na Olivera.

Na jej rozhodnutie však prišla šokujúca reakcia. „Môžem niečo povedať?“ opýtal sa nesmelo Lu. „Nech sem išiel ktokoľvek s akoukoľvek motiváciou. Myslím, že nikto nečakal, že tu stretne lásku. A ja som ju našiel, aj keď ostala neopätovaná. To ale, samozrejme, chápem, srdcu sa rozkázať nedá. Preto by som rád povedal, že Adri a Oliver odpúšťam vám. A ospravedlňujem sa, pokiaľ som aj ja tú situáciu nejako sťažil,“ prihovoril sa k súperom Lu.

„Dal som sľub, že od prvého do posledného dňa bude moje srdce patriť Adri a ten by som rád dodržal. Takže… Rád by som oficiálne odstúpil zo súťaže,“ šokoval smutný romantik, načo moderátorka Zorka ostala bez slov. Skonštatovala len, že za tri série sa niečo také v Love Island ešte nestalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News