Dominika Cibulková

Milovaná, ale aj nenávidená. Kontroverzná Dominika Cibulková vzbudzuje v ľuďoch rôzne emócie, avšak už neraz dokázala, že je za skutočne hocijakú srandu. Najnovšie sa bývalá profesionálna tenistka ukáže v známej reality šou, o čom informuje web Markiza.sk.

Dominika Cibulková sa netají tým, že miluje luxusný život a všetko, čo k nemu patrí. Drahé oblečenie, dovolenky či šperky. Napriek úspechom a nadobudnutému bohatstvu je však aj ona stále iba človekom z mäsa a kostí.

Že je celebritná mamička syna Jakubka a dcérky Ninky skutočne normálna a ľudská, dokázala neraz aj na obrazovkách, či už v šou 2 na 1 alebo v minuloročnej sérii Let’s Dance.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Vo vysielaní TV Markíza uvidíme Dominiku aj dnes večer, konkrétne v jednom z najobľúbenejších programov súčasnosti. Blondínka totiž zavítala na Farmu.

Čo tam bude robiť?

Po prvotných prekvapivých emóciách a zvítaní sa Dominika farmárom oznámila, že im priniesla dôležitú súťaž. Samozrejme, sa bude týkať jej milovaného tenisu. Podrobnosti síce zatiaľ nevieme, no uviedla, že víťaz získa imunitu, vďaka ktorej najbližšie nepôjde do duelu.

“Strašne bola sympatická. To som vôbec nečakala, že bola tak zlatá,” zhodnotila Domču farmárka Ema. Ako Dominiku privítali farmári a čo s nimi robila, si môžeš pozrieť v krátkej ukážke, ktorú zverejnil web Markiza.sk.

Okrem známej športovkyne však farmárov čaká aj ďalší šok – úplne nové posily. Kto to bude, si môžeš pozrieť v tomto článku.

Zdroj: Markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News