Photo by Julia Caesar on Unsplash.com

Máš svoje vysnívané mesto, kde by si chcela bývať? Ak áno, zhoduje sa to s tým mestom, ktoré ti predpovedali hviezdy?

V dnešnom horoskope si môžeš prečítať, aké je tvoje ideálne mesto na bývanie podľa znamenia.

Baran

Los Angeles.

K tvojej povahe sa toto mesto hodí. Si silná a vyrovnaná žena. Veľké mesto, ktoré ti spôsobí motýliky v bruchu, je ideálne na bývanie pre teba. V lete by si tam mala ísť na dovolenku a podľa toho sa rozhodnúť.

Býk

Paríž.

Mesto módy je pre teba sen. Máš v sebe živelnosť, ktorá sa teraz u ľudí ťažko hľadá. Paríž ti otvorí nové podmienky na prácu, ale aj na spoločenský život. Nudiť sa rozhodneš nebudeš.

Blíženci

Tokio.

Potrebuješ mesto, v ktorom by si sa stratila. Si vzdušné znamenie a tak nemôžeš bývať v malom meste. Tokio je pre teba ako ušité, pretože sa v ňom môžeš stratiť, no zároveň môžeš v sebe objaviť to, čím v skutočnosti si.

Rak

Kodaň.

Si stále dobre naladená a srdečná. Na tvojej tvári málokedy vidieť zamračenie, väčšinu času sa usmievaš. Optimistické mesto Kodaň je pre teba to pravé, pretože ti tam nikto nebude komplikovať život negatívnou energiou.

Lev

Hollywood.

Pre teba, znamenie, ktoré vyžaduje veľa pozornosti, je Hollywood ten pravý. Vzbudzuješ obdiv nie len doma, ale aj v zahraničí a vieš, že by ti prospelo, kebyže roztiahneš krídla a odídeš niekam, kde máš úspech zaručený.

Panna

Moskva.

Si veľmi dobrá organizátorka a tak je Moskva to ideálne mesto pre teba. Láka ťa iná kultúra, než je tá naša a myslíš si, že by si si ruský jazyk obľúbila – minimálne tak, ako ten rodný.

Váhy

Rio de Janeiro.

Vždy ťa lákala exotika a tak, keď budeš mať možnosť odísť do Ria, nezabudni ju využiť. Máš veľký zmysel pre krásu a vieš, že v Riu by si mohla veľa vecí obdivovať. Cítila by si sa tam ako doma.

Škorpión

New York.

Rozhodne neplánuješ zostať na jednom mieste celý život. New York je možno trochu ďalej, no postupne sa tam dostaneš. Najradšej by si ušla hneď teraz, no vieš, že dobré veci vyžadujú čas. Myslíš si, že vo veľkej krajine by ti ľudia rozumeli oveľa viac, než tu.

Strelec

Santorini.

Si dieťa šťasteny a tak by ťa mal osud odviať niekam, kde budeš šťastná. V spoločnosti žiari tvoj šarm a zmysel pre odvážnosť. Vieš, že dovolenka na Santorini by bola dobrá, no na celý život by to bolo najlepšie.

Kozorožec

Kanada.

Si vytrvalá a všetko v živote dotiahneš do konca. Iný kontinent ťa zaujíma, tak prečo by si tam nemala bývať? Kanada je miesto, kde sa môže naplno rozvíjať tvoj potenciál a budeš šťastná.

Vodnár

Dubaj.

Nadčasové mesto – rovnako ako aj ty. Si samostatná žena, vieš sa postarať sama o seba a tak je Dubaj to pravé mesto pre teba. Vieš, že by si si bleskovo našla prácu a dobré podmienky na život.

Ryby

Londýn.

Vieš, že klasikou nič nepokazíš. Už od mala ťa Londýn fascinoval a vždy si snívala, že sa tam pôjdeš aspoň pozrieť. Keď tam teda už budeš, zváž možnosť toho, že by si tam bývala. Tvoja duša by bola spokojná a ty by si si rýchlo zvykla.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy