unsplash.com
Možno nám dvom nebolo v živote dopriate byť spolu, aj keď život sám dobre vedel, že k sebe patríme. Možno všetka tá láska a úsilie, ktoré sme vložili do záchrany nás dvoch sme mali vložiť do niekoho iného. Možno to všetko tak malo byť, hoci si myslíme, že život a osud k nám nebol spravodlivý. 

Láska si nevyberá, príde a pretrvá.

Aj po rozchode a odlúčení nás prinúti uvedomiť si, že ostáva.. A na konci zistíme, že je silnejšia ako sme si mysleli.  Naša láska nie je výnimkou. Je len dôkazom toho, že láska a city pretrvávajú navždy. Možno sme to pokašlali viac ako bolo treba, možno sme to búrali medzi nami z každej strany, možno sme si udeľovali rany pod pás skoro denne, no aj cez to sme vedeli, že k sebe patríme. Že sme si súdení viac ako ktokoľvek iný. . 

zdroj: unsplash.com

Sme vzdialení na míle od seba, no stále sme zbláznení do seba. Aj keď jeden druhému spôsobujeme v hlave len chaos veríme, že raz to tu všetko bude a bude to mať konečne aj to správne načasovanie. Milujem ťa a ostávam ti verná, aj keď netvoríme pár a aj bez najmenšieho náznaku viem, že ty to máš rovnako voči mne. Sme pre seba stvorení, sme stvorení, aby sme spoznali pravú lásku. Trochu zvláštnu, zábavnú, silnú a krásnu a čo je na tom najlepšie, pravú. Pravú lásku. Presne tú, o ktorej si vždy hovorieval, že ju chceš zažiť. Presne tú, nad ktorou som sa ja rozplývala vo filmoch. Len s tým rozdielom, že my sme sa toho chopili po svojom.

Spísali sme tomu vlastný scenár, no a hoci sme to vzali z opačného konca, že sme to najprv pokazili a až potom sa to snažili urovnať vieme, že to, čo prežívať budeme ďalej, bude mať okrem skvelého načasovania, empatie, dôvery a lásky o mnoho vyššiu hodnotu. Pretože sme si spoločne skôr vybudovali peklo ako raj a práve vďaka tomu si ceníme na sebe tých maličkostí, ktoré nás spríjemňujú život. A hlavne, nás dvoch spájajú o čosi viac.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating