Photo by Radu Florin on Unsplash.com

Spúšťače rozchodov môžu byť rôzne. Existuje ich veľa, pretože je každý človek iný. Môže to byť nevera, ale aj maličkosti, ako je odlišný vkus na veci.

Dnes sa dočítaš, čo všetko vadí znameniam do takej miery, že by sa s niekým rozišli.

Baran

Rozišla by si sa s niekým preto, pretože by si cítila veľký stres. Či už vo vzťahu, v práci alebo v rodine. Ak cítiš stres a nátlak, necítiš sa dobre a si rozhodnutá ukončiť všetky vzťahy, ktoré máš (partnerské a priateľské).

Býk

Dôvod na rozchod by pre teba bol vtedy, ak by si cítila, že by ťa niekto uháňal. Pre teba znamená láska všetko, no musí ti dávať slobodu. Ak ťa chce niekto držať pri sebe, rozídeš sa s ním.

Blíženci

Rozišla by si sa s niekým, pretože by ťa nerešpektoval. Máš svoje vlastné názory a vieš, že sú vždy tak trochu odlišné od ostatných. Ak by ich tvoj partner nechápal, nevidela by si to ružovo.

Rak

Dôvod na rozchod by si videla vtedy, ak by s tebou partner netrávil veľa času. To, že sa s niekým vidíš raz za tri dni, necharaktizuješ ako vzťah. Pre teba je vzťah o tom, že spolu trávite čas.

Lev

Rozišla by si sa s partnerom, pretože by ti nedával veľa pozornosti. Snažíš sa a chceš, aby sa cítil milovaný, no keď to necítiš ty od neho, rozchod by bol pre teba lepší.

Panna

Dôvod na rozchod by si videla v tom, ak by tvoj partner používal často výhovorky. Vieš, že veci buď idú alebo nie. Buď je tu áno alebo nie. Ostatné reči sú pre teba výhovorky, ktoré ťa zbytočne ťažia.

Váhy

Rozišla by si sa s partnerom, pretože by mal negatívne myšlienky. Si pozitívne naladená a tak nevidíš dôvod na to, aby bolo aj v tvojom vzťahu niečo zlé. Mrzelo by ťa to.

Škorpión

Dôvod na rozchod by si videla vtedy, ak by k tebe partner nebol úprimný. Úprimnosť a dôveru vo vzťahu si ceníš rovnako, ako aj vášeň. Keby si videla, že ti klame, neustála by si to.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @grlwithbangs

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Strelec

Rozišla by si sa s niekým, pretože by nemyslel na budúcnosť. Rada žiješ v prítomnosti, no vzťah sa týka aj budúcnosti. Keby to tvoj partner nevidel, nemala by si čo riešiť.

Kozorožec

Dôvod na rozchod by si videla vtedy, ak by ťa vzťah len vyčerpával. Máš veľa energie, priam na rozdávanie, no ak by ťa o ňu vzťah oberal, musela by si sa s partnerom rozísť.

Vodnár

Rozišla by si sa s partnerom, ak by ste mali veľa problémov. Vieš, že sú vo vzťahu normálne, no ty ich nečakáš veľa. Ak by sa nakopili, ušla by si, pretože by si ich nevedela vyriešiť.

Ryby

Dôvod na rozchod by si videla vtedy, ak by ti tvoj partner nerozumel a nemali by ste spoločný humor. Si citovo založená a všetko berieš príliš vážne. Neuniesla by si, ak by si z teba tvoj partner robil žarty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating